Hiszpania – Francja: kurs 200.00 za celny strzał Kyliana Mbappe w Totalbet

Pierwszy półfinał mistrzostw Europy zostanie rozegrany w Monachium pomiędzy reprezentacjami Hiszpanii i Francji. Z tej okazji bukmacher Totalbet przygotował specjalny kurs 200.00 na typ dotyczący celnego strzału Kyliana Mbappe.

Kurs 200 na gola Mbappe w meczu Hiszpania - Francja
Na zdjęciu: Kurs 200 na gola Mbappe w meczu Hiszpania - Francja
Totalbet
Kurs 200.00
Celny strzał Mbappe
  • Kylian Mbappe rozegrał 4 mecze na Euro 2024
  • Oddał w nich 8 celnych strzałów, co daje średnią dwa uderzenia na mecz
  • Totalbet proponuje kurs 200.00 na celne uderzenie Francuza

Kurs 200.00 od Totalbet za jeden celny strzał Mbappe w półfinale Euro 2024

Na dzisiejszy mecz półfinałowy pomiędzy Hiszpanią, a Francją bukmacher Totalbet przygotował specjalną ofertę. Wśród licznych promocji znajdziesz kurs 200.00 na celne uderzenie Kyliana Mbappe w trakcie regulaminowego czasu gry. Nie powinno być to wielkim wyzwaniem dla kapitana Trójkolorowych, gdyż według portalu Opta Stats, oddaje on średnio 2 celne strzały w meczu Euro 2024. Pamiętaj o tym, aby wykorzystać kod promocyjny Totalbet podczas rejestracji i zastosuj się do poniższych wskazówek, aby móc skorzystać z oferty.

Promocja Totalbet na mecz Hiszpania - Francja
Promocja Totalbet na mecz Hiszpania – Francja

Jak odebrać ten bonus?

Co zrobić, aby załapać się na kurs 200.00 za typ na celny strzał Mbappe? To proste:

  1. Załóż konto w Totalbet z kodem GOAL.
  2. Zatwierdź zgody marketingowe bukmachera.
  3. Wpłać 1. depozyt na dowolną kwotę.
  4. Postaw zakład na celny strzał Mpabbe za dokładnie 1 zł.
  5. W przypadku trafionego typu, Totalbet rozliczy go po kursie 200.00.

Promocja przeznaczona jest dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Totalbet.

Czy w meczu Hiszpania – Francja będzie celny strzał Mbappe?

Bukmacher Totalbet wycenił celny strzał Mbappe na kurs 1.43 w swojej standardowej ofercie. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że kapitan reprezentacji Francji trafi w światło bramki w dzisiejszym półfinale z Hiszpanią. Do tej pory Kylian Mbappe wystąpił w czterech z pięciu meczów swojej drużyny na Euro 2024. W samej fazie pucharowej oddał 10 strzałów, choć tylko dwa z nich były celne.

Patryk Jurys
Patryk
Totalbet
200.00
Celny strzał Mbappe w meczu Hiszpania – Francja

Wcześniej w fazie grupowej (ominął go mecz z Holandią) również 10-krotnie uderzał na bramkę, przy czym 6 razy celnie. Mimo że cała kadra Francji ma problemy ze zdobywaniem bramek, Mbappe stosunkowo często dochodzi do sytuacji strzeleckich. Nie powinno więc być dużego zaskoczenia, gdy odda kolejny celny strzał w meczu z Hiszpanią. Podsumowując, promocyjny typ po kursie 200.00 ma duże szanse na trafienie.

Warunki promocji Totalbet na celny strzał Mbappe w meczu Hiszpania – Francja

Jak już wcześniej wspomniałem, ta promocja od Totalbet jest skierowana wyłącznie do nowych graczy. Warunkiem jest założenie nowego konta z kodem promocyjnym GOAL i potwierdzenie zgód marketingowych w formularzu rejestracyjnym. Wysokość pierwszego depozytu jest dowolna, ale typ na celny strzał Mbappe w meczu Hiszpania – Francja należy zagrać za dokładnie 1 zł. Po trafieniu bukmacher rozlicza zakład po kursie 200.00 każdemu, kto spełnił powyższe wymagania.

Jak znaleźć tę promocję?

Najprościej odszukać bonus poprzez kliknięcie linków odsyłających na stronę bukmachera Totalbet, które zamieściłem w tym artykule. W ten sposób jako nowy gracz masz pewność, że skorzystasz ze specjalnej oferty bukmacherskiej. Zakład po kursie 200.00 za celny strzał Mbappe jest przeznaczony tylko dla nowych użytkowników, więc nie każdy będzie mógł go zagrać.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze