Hiszpania – Francja: 400 zł od STS za gola w półfinale Euro 2024

Pierwszy półfinał Euro 2024 rozegrają pomiędzy sobą Hiszpania oraz Francja. W ofercie firmy STS znalazła się interesująca oferta na to starcie. Za wytypowanie drużyny z golem można zgarnąć 400 zł bonusu.

STS-Logo
Na zdjęciu: STS-Logo
STS
400 zł
Gol Hiszpanii lub Francji
  • Hiszpanie oraz Francuzi tworzą pierwszą parę półfinałową Euro 2024
  • STS oferuje kurs 200.00 na typ na bramkę jednego z zespołów w meczu Hiszpania – Francja
  • Skorzystanie z opisywanej oferty możliwe jest wyłącznie po uprzedniej rejestracji z kodem GOAL400

Kurs 200.00 od STS za bramkę Hiszpanii lub Francji

Dotarliśmy do absolutnie kluczowych rozstrzygnięć podczas Euro 2024. Do rozegrania zostały jeszcze tylko trzy spotkania. Na jedno z nich tj. mecz Hiszpania Francja Superbet oferuje bardzo interesującą promocję. Istnieje opcja obstawienia gola jednego z zespołów po kursie 200.00. Główną wygraną jest 400 zł w postaci bonusu.

Promocja w STS na spotkanie Hiszpania – Francja

Aby skorzystać z tej promocji, należy założyć konto w STS z kodem GOAL400. Bukmacher obliguje również do wykonania paru prostych czynności. Jakich? O tym nieco szerzej w dalszej części tekstu.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Wejdź w jeden z bannerów lub też kliknij w specjalny link.
  2. Zarejestruj się w STS.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie 50 zł lub większej.
  4. Zagraj premierowy kupon, na którym znajdzie się typ na gola Hiszpanii bądź Francji.
  5. Jeśli dopisze Ci szczęście, to zgarniesz 400 zł w postaci bonusu.

Czy Hiszpanie strzelą gola Francuzom?

Mówi się, że piłka nożna to bardzo prosty sport, w którym to dwudziestu dwóch facetów biega przez co najmniej 90. minut za piłką, a ich głównym celem jest pokonanie bramkarza rywali. Jest w tych słowach sporo prawdy, ale jednocześnie należy mieć na uwadze to, iż ten futbol można uprawiać w diametralnie różny sposób. Reprezentacje Hiszpanii oraz Francji podczas Euro 2024 są tego dobitnym przykładem.

STS
200.00
Hiszpania strzeli bramkę Francji

Podopieczni Luisa de la Fuente prezentują grę piękną dla oka. Trójkolorowi natomiast wyglądają bardzo kiepsko, ale finalnie znajdują się na dokładnie tym samym etapie zmagań co Hiszpanie.

Piłkarskiej jakości w każdej z drużyn z pewnością nie brakuje. W tego typu spotkaniach równie istotna jest jednak aktualna forma. W tej kwestii znacznie więcej argumentów mają po swojej stronie Rodri i spółka, dlatego też ewentualne trafienie na ich koncie nie będzie naszym zdaniem jakimś wielkim zaskoczeniem.

Warunki bonusu w STS za bramkę Hiszpanów bądź Francuzów

Promocja związana z golem Hiszpanii lub Francji dostępna jest tylko dla nowych graczy, którzy dokonali rejestracji z kodem GOAL400. Po pozytywnym zakończeniu procesu zakładania konta oraz wpłacie 50 zł depozytu wszyscy zainteresowani muszą postępować wedle szczegółowych wytycznych. Pisaliśmy o nich nieco wcześniej.

Za trafiony typ na gola Hiszpanów lub Francuzów przysługuje 400 zł bonusu. Wypłatę tej kwoty na rachunek bankowy musi poprzedzić jej dwukrotny obrót. Należ go wykonać na kuponach AKO z kursem 1.91 lub wyższym.

Jak znaleźć ten bonus?

Skorzystać z tej promocji można poprzez kliknięcie w odpowiedni link bądź też wejście w stosowny banner. Zakończenie procesu rejestracji będzie równoznaczne ze sposobnością założenia się o gola jednej z ekip po kursie 200.00.

Komentarze