Wypłaty w ETOTO

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Sprawdźmy, jak można dokonać na ETOTO wpłaty i wypłaty! Niestety wielu polskich bukmacherów ma z tym aspektem swoich usług duże problemy. Czy ETOTO zdołało sobie poradzić z tym wyzwaniem i zapewnia użytkownikom wystarczającą różnorodność metod płatności? I jak wypłacić u tego buka całą kasę z bonusu!? Cóż, zaraz wszystkiego się dowiesz!

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie ETOTOAplikacja mobilna ETOTO
Bonus powitalny ETOTOETOTO freebet
Rejestracja w ETOTOETOTO zakłady na żywo
Kod bonusowy ETOTOWypłaty w ETOTO
Esport w ETOTO 

Wypłaty w ETOTO

Przyjrzyjmy się temu, jakiego rodzaju zaproponowano na ETOTO wypłaty i wpłaty. Żeby móc wypłacić wygraną, musisz najpierw pomnożyć własne środki, które zainwestujesz w zakłady! Dlatego zaczniemy od sposobów na zdeponowanie kasy w serwisie.

ETOTO wpłaty

W poniższej tabeli możesz przejrzeć dostępne na ETOTO metody wpłaty. Jak widzisz, większość z nich ma bardzo niską kwotę minimalną o wysokości tylko 1 zł. To zdecydowanie miły gest ze strony bukmachera, w końcu wiele osób lubi bawić się zakładami na groszowe kwoty albo na początek chce wypróbować bukmachera bez inwestowania większych środków. Wszystkie internetowe metody płatności powinny przebiegać szybko.

Metoda wpłatyMinimalna kwotaCzas oczekiwania
Dotpay1 złOd razu
Przelewy241 złOd razu
BLIK1 złOd razu
Karty VISA i MasterCard1 złOd razu
Neteller20 złOd razu
Skrill10 złOd razu

Dostępne na ETOTO wpłaty oceniamy raczej wysoko. Na tle konkurencji bukmacher wypada bardzo dobrze. Chętnie zobaczylibyśmy tu jeszcze Paysafecard i PayPala, ale nie można mieć wszystkiego! ETOTO jest jednak na dobrej drodze, żeby być jednym z najbardziej wygodnych buków pod względem deponowania kasy.

etoto wypłaty

ETOTO wypłaty

Przejdźmy teraz do wypłat. Jak wygląda ta kwestia na ETOTO? Cóż, niestety niezbyt wesoło, ale nie jest to wina bukmachera! Ze względu na obowiązujące w Polsce prawo, serwisy bukmacherskie mogą wypłacać pieniądze jedynie na konto bankowe. ETOTO nie jest tutaj wyjątkiem.

Nie dość, że kasa zostanie wysłana wyłącznie na konto w polskim banku, to jeszcze musi być ono założono na Twoje własne imię i nazwisko, czyli na dane właściciela konta bukmacherskiego. Dlatego pamiętaj, żeby podczas rejestracji koniecznie podać zarówno właściwe dane osobowe, jak i odpowiedni numer konta. Wprowadzenie w tej kwestii zmian na pewno będzie się wiązało z marnowaniem czasu na kontakt z obsługą klienta.

Szkoda, że na ETOTO kasę można wypłacić tylko na jeden sposób, ale nie możemy za to krytykować bukmachera. Po prostu musiał się dostosować do polskiego prawa. Pewien minus stanowi jednak brak funkcjonalnego systemu szybkich wypłat. Okej, pieniędzy od ETOTO nie przewozi gołąb pocztowy, ale jednak wielu buków na rynku ma już specjalne umowy z bankami, dzięki którym przynajmniej w dzień kasa pojawia się na koncie w 10 czy 15 minut. Dobrze by było, gdyby ETOTO również zagwarantowało tak szybkie wypłaty swoim graczom.

Jak wypłacić wygrane?

Portal ETOTO jest bardzo intuicyjny, więc na pewno nie będziesz mieć problemów z dokonaniem wypłaty. W tym celu wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Oczywiście zakładamy, że zdążyłeś już założyć konto w serwisie i wpłacić jakieś środki!

  • Zaloguj się na swoje konto ETOTO.
  • Najedź na swoją nazwę użytkownika kursorem, znajduje się ona w prawym górnym rogu.
  • Wybierz opcję “Wypłata”.
  • Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić, sprawdź, czy pod spodem jest podany poprawny numer konta, a następnie zleć transakcję, klikając “Wypłać”.

I tyle – jak widzisz nie ma w tym wielkiej filozofii. Teraz wystarczy poczekać, aż pieniądze pojawią się na koncie. Bukmacher ręcznie akceptuje każdą wypłatę, co może zająć mu do 12 godzin, ale w praktyce deklaruje on, że transakcje są aprobowane na bieżąco. Po potwierdzeniu wypłaty przez ETOTO pozostaje już tylko poczekać, aż bank zakończy procesowanie przelewu. To zależy już od procedur obowiązujących w Twoim banku.

Wypłata mobilna

ETOTO posiada aplikację mobilną na systemy iOS oraz Android. Umożliwia ona zarówno wpłacanie kasy do serwisu, jak i zlecanie wypłat. Dzięki temu na ETOTO zawsze masz swoje finanse pod kontrolą – nawet wtedy, kiedy akurat nie możesz usiąść do komputera. W wersji mobilnej dostępne są wszystkie metody płatności, które opisaliśmy powyżej.

Czy mogę wypłacić bonus?

Oczywiście, że tak, w końcu od tego on jest – i co ważne, nie musisz spełniać jakichś specjalnych warunków. Głównie chodzi tutaj o obrót. W ETOTO, w przeciwieństwie do większości bukmacherów, u ETOTO również środkami bonusowymi uzyskanymi z cashbacku nie trzeba obracać. Od razu trafiają na konto depozytowe i możesz nimi swobodnie dysponować, w tym dokonać od razu wypłaty.

Opisane powyżej zasady dotyczą powitalnego cashbacku 50% do 1000 zł, ale to nie jedyna promocja, na jaką możesz liczyć u tego bukmachera. Możesz też dostać chociażby 50 zł za zaproszenie do gry przyjaciela.

Obsługa klienta

Jeśli będziesz mieć jakiś problem z wpłatą albo wypłatą, to możliwe, że będziesz potrzebował skontaktować się z jednym z pracowników bukmachera. Na szczęście konsultanci są dostępni w bardzo szerokim wymiarze czasowym. Czat na żywo jest czynny codziennie od 9.00 do 22.00. Można także napisać pod e-mail [email protected] Jeśli nie masz ochoty na kontakty międzyludzkie, możesz zajrzeć do FAQ. Znajdziesz tam sporo informacji na temat różnych aspektów działania serwisu – w tym także metod płatności!

Podsumowanie

Na ETOTO można dokonywać wpłat przy pomocy następujących sposobów:

  • Dotpay,
  • Przelewy24,
  • BLIK,
  • Karta MasterCard lub Visa,
  • Neteller,
  • Skrill.

Co sądzisz o metodach płatności dostępnych na ETOTO? My raczej nie widzimy dużych powodów do narzekania. Bukmacher przyłożył się i zapewnił użytkownikom wystarczającą różnorodność zarówno w kwestii sposobów wpłaty, jak i bonusów, które można od niego odebrać! Chętnie zobaczylibyśmy trochę dodatkowych metod płatności i system szybkich wypłat, ale nawet teraz ETOTO znajduje się raczej w górnej połowie polskich buków. Oczywiście, jak już wspominaliśmy, wypłata jest możliwa tylko na jeden sposób, ale nie jest to wina ETOTO. Trzymamy kciuki, żeby udało Ci się wypłacić bonus powitalny!