ETOTO wypłaty i metody płatności

Rejestrując konto w Etoto zakładasz, że prędzej lub później będziesz miał okazję do wypłaty środków od tego bukmachera. Wypłaty w Etoto mogą dotyczyć gotówki, ale też bonusu, jaki otrzymałeś na zakłady sportowe. Sprawdziliśmy, jak wypłacić pieniądze z konta Etoto. Co więcej, zbadaliśmy też wszystkie metody wpłaty pieniędzy do bukmachera Etoto. W tym miejscu znajdziesz pełny przewodnik po metodach płatności w zakładach bukmacherskich Etoto.

Spis treści:

Wypłaty oraz metody płatności w ETOTO

Przyjrzyjmy się temu, jakiego rodzaju zaproponowano na ETOTO wypłaty i wpłaty. Żeby móc wypłacić wygraną, musisz najpierw pomnożyć własne środki, które zainwestujesz w zakłady! Dlatego zaczniemy od sposobów na zdeponowanie kasy w serwisie.

ETOTO wpłaty

W poniższej tabeli możesz przejrzeć dostępne na ETOTO metody wpłaty. Jak widzisz, większość z nich ma bardzo niską kwotę minimalną o wysokości tylko 1 zł. To zdecydowanie miły gest ze strony bukmachera, w końcu wiele osób lubi bawić się zakładami na groszowe kwoty albo na początek chce wypróbować bukmachera bez inwestowania większych środków. Wszystkie internetowe metody płatności powinny przebiegać szybko.

Metoda wpłatyMinimalna kwotaCzas oczekiwania
Dotpay1 złOd razu
Przelewy241 złOd razu
BLIK1 złOd razu
Karty VISA i MasterCard1 złOd razu
Neteller20 złOd razu
Skrill10 złOd razu

Dostępne na ETOTO wpłaty oceniamy raczej wysoko. Na tle konkurencji bukmacher wypada bardzo dobrze. Chętnie zobaczylibyśmy tu jeszcze Paysafecard i PayPala, ale nie można mieć wszystkiego! ETOTO jest jednak na dobrej drodze, żeby być jednym z najbardziej wygodnych buków pod względem deponowania kasy.

etoto wypłaty
Wpłaty w ETOTO

ETOTO wypłaty

Przejdźmy teraz do wypłat. Jak wygląda ta kwestia na ETOTO? Cóż, niestety niezbyt wesoło, ale nie jest to wina bukmachera! Ze względu na obowiązujące w Polsce prawo, serwisy bukmacherskie mogą wypłacać pieniądze jedynie na konto bankowe. ETOTO nie jest tutaj wyjątkiem.

Nie dość, że kasa zostanie wysłana wyłącznie na konto w polskim banku, to jeszcze musi być ono założono na Twoje własne imię i nazwisko, czyli na dane właściciela konta bukmacherskiego. Dlatego pamiętaj, żeby podczas rejestracji koniecznie podać zarówno właściwe dane osobowe, jak i odpowiedni numer konta. Wprowadzenie w tej kwestii zmian na pewno będzie się wiązało z marnowaniem czasu na kontakt z obsługą klienta.

Szkoda, że na ETOTO kasę można wypłacić tylko na jeden sposób, ale nie możemy za to krytykować bukmachera. Po prostu musiał się dostosować do polskiego prawa. Pewien minus stanowi jednak brak funkcjonalnego systemu szybkich wypłat. Okej, pieniędzy od ETOTO nie przewozi gołąb pocztowy, ale jednak wielu buków na rynku ma już specjalne umowy z bankami, dzięki którym przynajmniej w dzień kasa pojawia się na koncie w 10 czy 15 minut. Dobrze by było, gdyby ETOTO również zagwarantowało tak szybkie wypłaty swoim graczom.

Jak wypłacić wygrane w zakładach bukmacherskich Etoto?

Wygrane w Etoto mogą pochodzić ze zwycięskich kuponów i bonusów, które uzyskasz od tego bukmachera. Wszystkie pieniądze na koncie głównym są z prawem do wypłaty pod warunkiem, że zweryfikowałeś profil gracza. To ważny wymóg w regulaminie tego bukmachera – wypłaty Etoto może zlecać, tylko wtedy, gdy użytkownik zarejestrował stałe konto.

Jeśli chodzi o weryfikacje danych osobowych przed wypłatą, to nie jest to wymóg tylko bukmachera Etoto. Pozostali operatorzy na rynku również posiadają podobne zabezpieczenia. W Etoto możesz zarejestrować się bez dowodu, co jednocześnie sprawia, że posiadasz konto tymczasowe. Dopiero po weryfikacji danych osobowych otrzymujesz pełnię funkcji Etoto – w tym wypłaty wygranych. Jak zweryfikować konto, żeby Etoto wypłaciło twoje pieniądze?
Etoto proces weryfikacji ułatwił maksymalnie, jak się da, ponieważ wprowadził funkcję mojeID. To elektroniczna funkcja do potwierdzania swojej tożsamości, która nie wymaga dowodu osobistego lub paszportu. Tradycyjnie musiałbyś wysłać do Etoto skany/zdjęcia dowodu osobistego. W przypadku mojeID wystarczy potwierdzić swoją tożsamość poprzez zalogowanie się do bankowości elektronicznej.

Etoto wypłata – krok po kroku

W zakładach online Etoto wypłatę, jak i wpłatę możesz zlecić za pośrednictwem strony etoto.pl i mobilnej aplikacji iOS/Android. Jak na razie Etoto nie wprowadził systemu błyskawicznych wypłat takich jakie są w STS, forBET czy Fuksiarz. W przypadku tego bukmachera czas oczekiwania na przelew może wydłużyć się do 1-2 dni roboczych.

Jak wypłacić? Sprawdź kilka kroków, które umożliwiają podjęcie pieniędzy z rachunku Etoto:

 1. Jeśli masz konto w Etoto, to zaloguj się do tego bukmachera.
 2. Przejdź do sekcji “Twoje konto”, a następnie kliknij na “Twój profil”.
 3. Z dostępnych pozycji wybierz zakładkę “wypłata”.
 4. Wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić i potwierdź transakcję.
 5. Oczekuj na przelew w swoim banku.

Bukmacher Etoto pozwala na wypłaty, które mogą wynosić raptem 1 zł. Co do wypłat, to bukmacher ten odgórnie nie ustalił maksymalnej kwoty na pojedynczą transakcję. W tym przypadku warto pamiętać, że w Etoto jest wysoki limit wygranej na jednym kuponie, który wynosi aż 500 tysięcy złotych!

Jeśli po dokonaniu wypłaty od Etoto rozmyśliłeś się co do tej decyzji, to możesz anulować przelew kontaktując się z działem obsługi klienta. Jeśli transakcja jeszcze nie wyszła z konta Etoto, to istnieje szansa, że pieniądze wrócą na twoje saldo gracza.

Wypłata mobilna

ETOTO posiada aplikację mobilną na systemy iOS oraz Android. Umożliwia ona zarówno wpłacanie kasy do serwisu, jak i zlecanie wypłat. Dzięki temu na ETOTO zawsze masz swoje finanse pod kontrolą – nawet wtedy, kiedy akurat nie możesz usiąść do komputera. W wersji mobilnej dostępne są wszystkie metody płatności, które opisaliśmy powyżej.

Kiedy można wypłacić bonus Etoto?

To pytanie często do nas kierowane, bo gracze, którzy odbierają bonus powitalny Etoto od razu zastanawiają się, kiedy te pieniądze będą mogli wypłacić na konto bankowe? Jak to wygląda w przypadku Etoto? Bukmacher w najnowszej ofercie powitalnej proponuje bonus aż do 2222 zł. Dodatkowo, z kodem promocyjnym GOAL możecie otrzymać freebet o wartości 20 zł. To środki, które pozostają jednak zamrożone, czyli zablokowane przed wypłatą. Aby można je było wypłacić – należy spełnić warunki obrotu.

Jeśli posiadasz bonus Etoto, to trzeba obrócić nim trzykrotnie kuponami AKO z kursem min. 2.00, żeby pieniądze te zostały zwolnione do wypłaty. A łącznie bukmacher oferuje nam aż 2222 zł bonusu. Składa się na niego bonus od depozytu, a także freebet z naszym kodem GOAL. Wykonując obrót bonusem trzeba pamiętać też o zasadach dotyczących kuponów, które spełniają postanowienia regulaminu:

 • Zakład przedmeczowy lub na żywo,
 • Minimalny kurs kuponu to 2.00,
 • Przy kuponach wielokrotnych – każda z pojedynczych selekcji powinna posiadać kurs minimalny 1.20

Obsługa klienta

Jeśli będziesz mieć jakiś problem z wpłatą albo wypłatą, to możliwe, że będziesz potrzebował skontaktować się z jednym z pracowników bukmachera. Na szczęście konsultanci są dostępni w bardzo szerokim wymiarze czasowym. Czat na żywo jest czynny codziennie od 9.00 do 22.00. Można także napisać pod e-mail [email protected]. Jeśli nie masz ochoty na kontakty międzyludzkie, możesz zajrzeć do FAQ. Znajdziesz tam sporo informacji na temat różnych aspektów działania serwisu – w tym także metod płatności!

Wpłata na konto Etoto

Przeanalizowaliśmy dokładnie wszystkie sytuacje, które mogą prowadzić do wypłaty z konta Etoto. Opisując metody płatności u tego bukmachera trzeba też wspomnieć o wpłatach. To w końcu od złożonego przez ciebie depozytu wszystko się zaczyna. Zyskujesz wówczas bonus na start i możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich. A więc: jak wpłacić pieniądze do Etoto?

Do wpłaty Etoto nie jest wymagana weryfikacja (tak jak w przypadku wypłaty). Już chwilę po rejestracji możesz wykonać przelew, dzięki któremu otrzymasz bonus od pierwszej wpłaty. Minimalna kwota depozytu w Etoto to symboliczne 1 zł. O ile przy wypłatach można korzystać tylko z tradycyjnego przelewu, o tyle przy wpłatach Etoto pozwala na więcej możliwości.

Metody wpłaty w Etoto:

 • Przelewy 24,
 • BLIK,
 • VISA,
 • Mastercard,
 • Paysafecard.

Wszystkie wpłaty w Etoto rozliczane są w czasie rzeczywistym, co oznacza, że bukmacher natychmiast księguje każdy depozyt. Dla ciebie oznacza to tyle, że konto w Etoto możesz doładować nawet późną nocą, a pieniądze i tak zostaną od razu przyznane na twoje saldo główne.

Etoto wypłaty i metody płatności – najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób możesz wypłacić pieniądze w Etoto?

Wygrane i bonusy od Etoto możesz przelać na swoje konto bankowe, które będzie przypisane do twojego imienia i nazwiska.

Ile trzeba czekać na przelew od Etoto?

Jeśli mowa o wypłatach, to czas oczekiwania na przelew może wydłużyć się do 1-2 dni roboczych.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty?

Najniższa kwota, którą możesz wypłacić z konta Etoto to 1 zł.

Jak wypłacić bonus Etoto?

Przed wypłatą trzeba obrócić bonusowe środki trzykrotnie w zakładach po kursie minimalnym 2.00.

Jak wpłacić pieniądze do Etoto?

Przy wpłatach możesz skorzystać z aplikacji BLIK, a także Przelewy 24, Visa, Mastercard i Paysafecard.