Anglia – Szwajcaria: kurs 200.00 na jeden celny strzał Jude’a Bellinghama

Spotkanie Anglii ze Szwajcarią wyłoni trzeciego półfinalistę Euro 2024. Totalbet przygotował interesującą promocję na ten mecz. Chodzi o kurs 200.00 za celny strzał Jude'a Bellinghama.

UEFA EURO 2024
IMAGO / Adam Davy Na zdjęciu: UEFA EURO 2024
  • Anglia nadal gra na Euro 2024, choć dyspozycja tej reprezentacji daleka jest od ideału
  • Bukmacher Totalbet oferuje imponujący kurs 200.00 za jeden celny strzał Jude’a Bellighama w tym meczu
  • Promocja jest dostępna wyłącznie z kodem GOAL

Kurs 200.00 w Totalbet za celny Jude’a Bellinghama w meczu Anglia – Szwajcaria

W ofercie Totalbet znalazła się bardzo ciekawa promocja na spotkanie Anglia – Szwajcaria. Bukmacher postanowił zaoferować kurs 200.00 na co najmniej jeden celny strzał Jude’a Bellinghama w tym starciu. Zapraszamy także do sprawdzenia innych promocji bukmacherskich na Euro 2024.

Jak sięgnąć po bonus? Sprawa jest banalnie prosta. Ze specjalnej oferty na mecz Anglia – Szwajcaria skorzystasz poprzez założenie konta w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL. Później bukmacher zobowiąże Cię jeszcze do wykonania paru niezbyt skomplikowanych kroków. O czym dokładnie mowa? Szczegóły poniżej.

Promocja Totalbet na mecz Anglia - Szwajcaria
Promocja Totalbet na mecz Anglia – Szwajcaria

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj wszelkie zgody marketingowe.
  2. Postaw kupon SOLO, na którym znajdzie się typ na celny strzał Jude’a Bellinghama w meczu ze Szwajcarią.
  3. Kurs ogólny kuponu nie może być niższy niż 1.15.
  4. Maksymalna stawka to 1 zł.
  5. Jeśli dopisze Ci szczęście, to odbierasz swoją wygraną z kuponu wraz z dodatkiem za “TOTALKURS”.
  6. Pamiętaj, że na Twoim kuponie nie mogą znaleźć zdarzenia objęte promocją “ZAKŁAD BEZ RYZYKA”.

Czy Jude Bellingham odda celny strzał na bramkę Szwajcarów?

Piłka nożna to sport drużynowy. Czasem zdarza się jednak sytuacje, w których to dobre wyniki konkretnego zespołu są w dużej mierze zasługą jednego bądź też czasem dwóch graczy. To, co dzieje się w tej chwili z reprezentacją Anglii jest właśnie tego wzorowym przykładem.

Gareth Southgate pomimo posiadania 26-osobowej kadry złożonej z wielu światowej klasy gwiazd nie jest w stanie wykrzesać z tej drużyny pożądanych efektów. Ciężko bowiem nazywać sukcesem raptem 4 strzelone bramki na przestrzeni wszystkich czterech spotkań podczas Euro 2024.

Totalbet
200.00
Jude Bellingham odda celny strzał

Autorem dwóch trafień był Jude Bellingham. Gole 21-latka dały Synom Albionu cenny komplet oczek z Serbią oraz pozwoliły doprowadzić do dogrywki w starciu z reprezentacją Słowacji. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że zawodnik Królewskich będzie także jedną z wiodących postaci podczas zmagań z Helwetami. Jego celny strzał w tym meczu powinien być zatem tylko formalnością.

Warunki bonusu Totalbet za celny strzał Jude’a Bellinghama

Kurs 200.00 za jeden celny strzał Bellinghama w starciu ze Szwajcarią jest dostępny wyłącznie dla nowych klientów Totalbet. Trafiony kupon promocyjny będzie równoznaczny z wygraną, która trafi na konto w przeciągu 72 godzin. Nim to się stanie, to trzeba oczywiście spełnić kilka podstawowych czynności tj. rejestracja, zaznaczenie zgód marketingowych oraz postawienie zakładu za 1 zł na celną próbę gracza występującego na co dzień w barwach Realu Madryt.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Totalbet ze specjalnym kodem jest zarezerwowany wyłącznie dla czytelników serwisu Goal.pl. Wystarczy tylko kliknąć w jeden z dostępnych linków bądź bannerów. Wtedy zyskujesz możliwość skorzystania z promocji: kurs 200.00 na celny strzał Jude’a Bellinghama w starciu z reprezentacją Szwajcarii.

Komentarze