300 zł od STS za wytypowanie zwycięzcy meczu Atalanta – Bayer

Atalanta - Bayer w STS
STS Na zdjęciu: Atalanta - Bayer w STS

Atalanta Bergamo zmierzy się z Bayerem Leverkusen w środowym (22 maja) finale Ligi Europy. Bukmacher STS oferuje bonus 300 zł za wytypowanie zwycięzcy.

STS
Bonus 300 zł za wygraną Atalanty lub Bayeru
  • STS oferuje świetny bonus za wytypowanie zwycięzcy finału Ligi Europy
  • Obstawiając wygraną Atalanty lub Bayeru za zaledwie 2 zł, możesz zgarnąć aż 300 zł
  • Żeby skorzystać z promocji, zarejestruj się z kodem GOAL

300 zł bonusu od STS za wygraną Atalanty lub Bayeru

Na nadchodzące spotkanie Atalanta Bergamo – Bayer Leverkusen STS przygotował promocję, dzięki której można zdobyć bonus o wartości aż 300 zł. Zadaniem jest wytypowanie zwycięzcy spotkania.

Żeby móc skorzystać z promocji, należy zarejestrować się w STS z kodem promocyjnym GOAL. Później wystarczy wykonać kilka naprawdę prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej. Przy okazji zachęcamy również do sprawdzenia naszej zapowiedzi na mecz Atalanta – Bayer.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym GOAL i zaznacz zgody marketingowe,
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Atalanty lub Bayeru
  4. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 300 zł

Kto wygra mecz Atalanta – Bayer?

Spotkanie Atalanty z Bayerem Leverkusen zapowiada się niezwykle ciekawie nie tylko ze względu na to, że jest to finał Ligi Europy. Warto przypomnieć, że jeśli Aptekarze odniosą zwycięstwo, to w całym sezonie 2023/2024 nie zaliczą żadnej porażki.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą w 2022 roku. Wówczas w dwumeczu dwukrotnie lepsza była Atalanta, która 3:2 u siebie i 1:0 na wyjeździe.

Jakub Boroń
Jakub
STS
150.00
Bayer wygra

Od ostatniego meczu tych ekip dużo się zmieniło. Tym razem faworytem jest Bayer i moim zdaniem to niemiecka ekipa sięgnie po wygraną. Drużyna Alonso prezentowała się znacznie lepiej na przestrzeni całego sezonu. Przy okazji sprawdź nasz Poradnik Typera, który zawiera świetne wskazówki dla nowych graczy.

Warunki bonusu STS na wygraną Bayeru lub Atalanty

Bonus 300 zł za wygraną Bayeru lub Atalanty będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci STS, którzy zarejestrują się z kodem GOAL. Według regulaminu, aby otrzymać środki bonusowe na saldo główne, należy dokonać dwukrotnego obrotu.

W ramach obrotu zaliczane są kupony przedmeczowe SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.91. Do obrotu nie można wykorzystać zakładów MAXIKOMBI, zagranych z opcją zakład bezpieczny, wypłaconych za pomocą opcji cash-out oraz rozliczonych przez bukmachera jako zwrot po kursie 1.00. Więcej informacji można znaleźć na stronie bukmachera STS.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli tu jesteś, to najprostszym i najszybszym sposobem na skorzystanie z oferty jest kliknięcie w jeden z zamieszczonych w tym artykule linków lub bannerów. Wówczas przy rejestracji z kodem GOAL weźmiesz udział w promocji i zagrasz o 300 zł.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze