REKLAMA
REKLAMA

Pochettino: Mógłbym odejść, gdybyśmy wygrali Ligę Mistrzów

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Sportskeeda  |  19.07.2019 15:25
Pochettino: Mógłbym odejść, gdybyśmy wygrali Ligę Mistrzów

Mauricio Pochettino  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Mauricio Pochettino, opiekun Tottenhamu Hotspur, przyznał, że rozważałby opuszczenie londyńskiego klubu, gdyby udało mu się wygrać finał Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi.

Koguty przegrał jednak tamto spotkanie w stosunku dwa do zera, zaś Argentyńczyk zdecydował, że jego przygoda z angielską drużyną nie może się jeszcze skończyć.

- Poprzedni sezon był dla nas dobry. Kiedy dotykasz chwały to czujesz się inaczej. Wszyscy w klubie czuliśmy się inaczej, kiedy udało nam się dojść do finału - zaczął Pochettino.

- Gdyby tamten finał zakończył się innym wynikiem, to może bym pomyślał, że osiągnąłem w Tottenhamie już to co chciałem i to doskonały czas, aby opuścić klub i dać szansę komuś innemu. Tak się jednak nie stało, a to mnie zmotywowało, żeby spróbować zawalczyć o to jeszcze raz - dodał.

- Nie jestem typem osoby, która boi się wyzwań. Wręcz przeciwnie, bardzo mnie to motywuje. Nie chce unikać problemów i trudnych sytuacji. Mam nadzieję, że kolejny sezon w naszym wykonaniu będzie jeszcze lepszy - podsumował Argentyńczyk.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy