REKLAMA
REKLAMA

Nowa umowa Bertranda

dodał: maaarcin  |  źródło: SkySports  |  05.09.2012 13:06
Chelsea Londyn poinformowała o podpisaniu nowego kontraktu z Ryanem Bertrandem. 23-letni zawodnik związał się z zespołem The Blues od czerwca 2017 roku.

Bertrand na Stamford Bridge przebywa od 2005 roku i zawsze był uważany za duży talent. Musiał jednak cierpliwie czekać na otrzymanie szansy w pierwszym zespole.

Miejsce na lewej stronie defensywy Chelsea w ostatnim czasie zajmował Ashley Cole. Bertrand był natomiast wypożyczanych do klubów z niższych klas. Występował między innymi w Bournemouth, Oldham, Norwich, Reading i Nottingham Forest.

W pierwszej drużynie Chelsea Bertrand zadebiutował w kwietniu ubiegłego roku w meczu przeciwko Birmingham. Z tygodnia na tydzień odgrywał w drużynie coraz większą rolę. Otrzymał między innymi szansę występu w podstawowym składzie w finałowym meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Zbanowany | 05.09.2012 13:16

Bardzo dobrze! Świetny zawodnik, za niedługo to on będzie zamiast Cole'a grał.

er.de.wu. | 05.09.2012 13:16

no i dobrze, teraz chłopak może się skupić tylko i wyłącznie na grze :-) niech nabiera pewności i ogrania

kubbak92 | 05.09.2012 14:12

Jego rozwój mnie fascynuje :) w przeciągu niecałego sezonu wyrósł na naprawdę dobrego zawodnika. Jak dalej tak będzie się rozwijać możemy niedługo mówić o następny najlepszym lewym obrońcy na świecie - jednak do tego jeszcze mu daleko. Bardzo dobrze że przedłużamy z nim kontrakt tez ładna podwyżka :) tylko cieszyć się z ilości młodych talentów w kadrze Chelsea.

TomekCFC | 05.09.2012 18:49

Świetna wiadomość. Niech się rozwija, do Cole'a w obronie jeszcze mu brakuje ale jeśli chodzi o grę z przodu to radzi sobie lepiej niż Ashley. Zresztą jest też często wystawiany w drugiej linii.. Dobry, elastyczny zawodnik. Takich nam potrzeba.

Pzds~!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy