Zagłębie Sosnowiec zmieni trenera. Chackiewicz straci pracę przez swoją wypowiedź

Zagłębie Sosnowiec lada moment ma zwolnić Alaksandra Chackiewicza z funkcji trenera. Według informacji portalu Meczyki.pl nowym szkoleniowcem klubu ma zostać Marek Saganowski.

Alaksandr Chackiewicz
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Alaksandr Chackiewicz
  • Zagłębie Sosnowiec planuje zmianę trenera
  • Alaksandar Chackiewicz zostanie zwolniony w związku z wypowiedziami na konferencji prasowej
  • Nowym szkoleniowcem ma zostać Marek Saganowski

Kuriozalna wypowiedź Chackiewicza powodem zwolnienia

Zagłębie Sosnowiec nie dość, że w ostatniej kolejce na własnym stadionie przegrało aż 0:4 z GKS-em Katowice, to oliwy do ognia na konferencji dolał Alaksandar Chackiewicz. Białoruski trener otwarcie przed dziennikarzami przyznał, że przed meczem to piłkarze są odpowiedzialni za wybór strategii, a on ustala tylko wyjściowy skład.

Kuriozalna, a zarazem szokująca wypowiedź trenera może kosztować go utratę pracy. Jak informuje Samuel Szczygielski z portalu Meczyki.pl, Zagłębie Sosnowiec planuje zmianę na ławce trenerskiej. Według dziennikarza nowym szkoleniowcem zespołu ze stadionu ArcelorMittal Park ma zostać Marek Saganowski.

Saganowski od października ubiegłego roku pozostaje bez pracy po tym, jak rozstał się z Wisłą Płock. Wcześniej 45-latek pracował w roli pierwszego trenera w takich klubach jak Motor Lublin czy Pogoń Siedlce. Na początku przygody z rolą trenera był asystentem Aleksandara Vukovicia i Czesława Michniewicza w Legii Warszawa.

Komentarze