Poważna kontuzja pomocnika Wisły. To może być długa przerwa

Z obozu Wisły Kraków napływają niepokojące wieści. Zgodnie z informacjami Grzegorza Wójtowicza z PAP Igor Sapała złamał kość strzałkową i będzie wyłączony z gry przez dłuższy czas.

Igor Sapała
PressFocus Na zdjęciu: Igor Sapała
  • Wisła Kraków w sobotę zmierzy się z GKS-em Katowice
  • W kadrze na ten mecz zabraknie Igora Sapały
  • Pomocnik Białej Gwiazdy doznał poważnej kontuzji

Wisła bez ważnegp pomocnika przez co najmniej miesiąc

Wisła Kraków po przerwie zimowej notuje znakomite wyniki. Biała Gwiazda rozegrała trzy spotkania w I lidze i wszystkie trzy rozstrzygnęła na swoją korzyść. Ekipa ze stolicy Małopolski pokonała Resovię Rzeszów (2:0), Arkę Gdynia (3:1) i Odrę Opole (2:1). Świetna passa pozwoliła im awansować na 7. miejsce, tylko jeden punkt ze lokatą umożliwiająca grę w barażach o Ekstraklasę. Teraz podopieczni Radosława Sobolewskiego zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Katowice.

Niestety, z obozu Wisły napływają także informacje, które trudno nazwać pozytywnymi. Zgodnie z wiedzą Grzegorza Wójtowicza z PAP przed starciem z GieKSą Igor Sapała doznał poważnej kontuzji – pomocnik krakowian złamał kość strzałkową. Ten uraz wykluczy go z gry na więcej niż miesiąc – sama przerwa od treningów wyniesie 3-4 tygodnie.

Zobacz także:

Kuriozalna sytuacja. Decyzja dot. meczu Wisły… po meczu Wisły
Sergio Benito

Decyzja dotycząca odwołania zostanie wydana… po meczu Wisła Kraków i ŁKS zostały ukarane przez Komisję Dyscyplinarną PZPN po wydarzeniach z 20. kolejki Oba kluby otrzymały taką samą karę, czyli zakaz wyjazdu zorganizowanych grup kibiców na jeden mecz w I lidze. Fani Białej Gwiazdy nie będą mogli pojawić się na spotkaniu z GKS-em Katowice. Klub z

Czytaj dalej…

Komentarze