Obrońca zostaje w Krakowie. Wisła odrzuciła ofertę

Joseph Colley znalazł się na celowniku IFK Norrköping. Klub z ojczyzny defensora chciał zapełnić nim lukę powstałą po kontuzji jednego z obrońców. Jednak 23-latek na razie nie zagra w Allsvenskan - Wisła Kraków odrzuciła ofertę ekipy z Idrottsparken.

Joseph Colley (Wisła Kraków)
PressFocus Na zdjęciu: Joseph Colley (Wisła Kraków)
  • IFK Norrköping jest zainteresowane Josephem Colleyem
  • Szwed miałby zagrać w ojczyźnie na zasadzie wypożyczenia
  • Wisła Kraków nie zaakceptowała warunków umowy

Wisła dorzuca ofertę – Colley dokończy sezon przy R22?

Joseph Colley do końca sezonu zostanie w stolicy Małopolski, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Wisła Kraków nie przyjęła propozycji IFK Norrköping. Szwedzki klub pilnie poszukuje defensora, który zastąpi kontuzjowanego Isaka Ssewankambo – 27-latka czeka dłuższa rekonwalescencja.

VitaBlå, czyli Biało-niebiescy, złożyli Białej Gwieździe wyjątkowo nieatrakcyjną ofertę. Ekipa z Allsvenskan chciała wypożyczyć Colleya, jednak – jak informuje Bartosz Karcz z Gazety Krakowskiej, to krakowianie mieli opłacać “znaczną część kontraktu” piłkarza. Włodarze klubu ze stolicy Małopolski uznali, że takie rozwiązanie ich nie satysfakcjonuje, dlatego 23-latek, przynajmniej na razie, pozostanie na Reymonta 22. Na razie, ponieważ okienko transferowe w Szwecji trwa aż do 31 marca.

Joseph Colley w obecnych rozgrywkach Fortuna 1 Ligi zaliczył dziesięć spotkań. W rundzie wiosennej były zawodnik IK Sirius jeszcze nie pojawił się na boisku. Jego kontrakt z klubem z Krakowa jest ważny do czerwca 2025 roku.

Komentarze