Kapitan Wisły zostaje na dłużej przy Reymonta

Wisła Kraków w drugiej części sezonu znakomicie radzi sobie na pierwszoligowych boiskach. Teraz kibice klubu ze stolicy Małopolski otrzymali kolejną pozytywną wiadomość - Igor Łasicki na dłużej zostaje przy R22.

Igor Łasicki (Wisła Kraków)
PressFocus Na zdjęciu: Igor Łasicki (Wisła Kraków)

Wisła Kraków w drugiej części sezonu znakomicie radzi sobie na pierwszoligowych boiskach. Teraz kibice klubu ze stolicy Małopolski otrzymali kolejną pozytywną wiadomość – Igor Łasicki na dłużej zostaje przy R22.

  • Igor Łasicki dołączył do Wisły w lecie 2022 roku
  • Dotychczasowa umowa obrońcy obowiązywała do końca tego sezonu
  • 27-latek spełnił odpowiednie warunki, by kontrakt mógł zostać przedłużony

Łasicki spędzi w Krakowie kolejny sezon

Igor Łasicki w lecie 2022 roku zamienił Pogoń Szczecin na Wisłę Kraków. W koszulce Białej Gwiazdy obrońca rozegrał już 24 spotkania, strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty. Dotychczasowa kontrakt kapitana ekipy ze stolicy Małopolski obowiązywał do końca trwającego sezonu.

W porozumieniu zawartym z krakowianami znalazła się opcja, umożliwiająca automatyczne przedłużenie współpracy z 27-latkiem o kolejne 12 miesięcy. Były zawodnik Wisły Płock miał zaliczy przynajmniej 60% minut (1836 minut) w obecnych rozgrywkach. Ten warunek udało mu się spełnić w starciu z GKS-em Tychy.

Wisła Kraków w tym roku rozegrała pięć meczów i w każdym z nich odniosła zwycięstwo. Łasicki w żadnym z tych pojedynków nie opuścił boiska przed ostatnim gwizdkiem.

Komentarze