Były trener Resovii wskazał, co byłoby weryfikacją jego zespołu

Mirosław Hajdo przestał być trenerem Resovii, poinformował w czwartek 16 listopada 2023 klub. Były już szkoleniowiec rzeszowian pozwolił sobie na ujawnienie kulis w sprawie rozstania.

Mirosław Hajdo
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Mirosław Hajdo
  • Zakończyła się pewna epoka w Resovii
  • Władze klubu podjęły decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Mirosławem Hajdo
  • Były już szkoleniowiec rzeszowian opowiedział o rozstaniu z klubem w rozmowie z PodkarpacieLive.pl

Resovia i Mirosław Hajdo to przeszłość

Mirosław Hajdo miał być tym trenerem, który sprawi, że Resovia odżyje i zacznie walczyć o coś więcej niż utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. W tej kampanii jednak rzeszowianie są bliżej spadku z ligi niż walki o najwyższe cele. Aktualnie plasują się na przedostatniej pozycji w tabeli.

Tymczasem w rozmowie z PodkarpacieLive.pl trener Hajdo opowiedział o kulisach rozstania z klubem z Rzeszowa. Dał w niej wyraźnie do zrozumienia, że nie spodziewał się zwolnienia w tym momencie.

POLECAMY TAKŻE

– We wtorek miałem spotkanie z szefem rady nadzorczej Resovii, Miłoszem Kruczkiem. Ustaliliśmy, że do końca rundy jesiennej nic nie zmieniamy i po jej zakończeniu wszystkie możliwe rozwiązania bierzemy pod uwagę – mówił Hajdo.

– Natomiast wczoraj prezes, Leszek Bartnicki poinformował mnie, żebym przyszedł do niego na rozmowę o godzinie 9. Wtedy przekazał mi informacje o odsunięciu mnie od prowadzenia drużyny – dodał były już trener Pasiaków.

– Dziękuję zawodnikom i kibicom, bo oni zawsze prezentowali poziom pierwszoligowy. Nie mogę odmówić chłopakom chęci i zaangażowania. Resovię zawsze będę miał w sercu i będę śledził wyniki. Zdaje sobie sprawę, że w różnej dyspozycji chłopaki do nas trafili i w różnym czasie. Nawet po rozpoczęciu ligi. Myślę, że prawdziwą weryfikacją tej drużyny byłoby przepracowanie okresu przygotowawczego – powiedział Hajdo.

Czytaj więcej: Zaskakujący ruch Resovii. Mirosław Hajdo odsunięty od pierwszej drużyny

Komentarze