FEN 34 – zapowiedź gali od Zagranie.com!

Gala FEN 28 maja to będzie pierwsza tego typu gala w Polsce. Organizatorzy tym razem postanowili połączyć dwa światy: zobaczymy MMA na najwyższym poziomie, a także typowe starcia freakowe pomiędzy znanymi z telewizyjnych reality show czy Tik Toka.

Na gali będziemy oglądać walki naprzemiennie, w sumie zobaczymy 10 starć, a zwieńczeniem wydarzenia będzie starcie wieczoru Trybsona z Borowskim. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią gali przygotowaną przez ekspertów z portalu Zagranie.com. Sprawdź też szczegółowe analizy, a także konkretne typy i kursy bukmacherskie na FEN 34.

Zakład bez ryzyka na FEN MMA

Jeśli chcesz postawić bez ryzyka na galę FEN 34 to możesz to zrobić u bukmachera STS zakłady bukmacherskie, który oferuje zakłady na to wydarzenie. Jeśli w trakcie rejestracji w STS podasz kod GOAL to będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka do 280 zł. Otrzymasz też darmowy zakład w wysokości 30 zł. Ta promocja jest dostępna tylko do końca maja z naszym kodem promocyjnym GOAL.

Pakiet Powitalny do 1500zł. Zakład bez ryzyka do 230zł!
Największy polski bukmacher
  • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

93,0 kg, MMA: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski

Main event gali. Będzie to rewanż, który po prostu musi się odbyć. Pierwsze starcie obu zawodników wygrał Trybson, jednak w dość nieoczekiwany sposób. W pierwszej walce ucho Borowskiego zostało poważnie uszkodzone i jego część dosłownie urwała się Borosiowi, wskutek czego lekarz nie pozwolił na kontynuowanie pojedynku.

61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo

Było sporo niejasności co do powrotu mistrza do klatki FENu, jednak ostatecznie Magard zawalczy po raz drugi w Polsce. Mistrzowski bój w kategorii koguciej toczyć się będzie na dystansie 5 rund, a pretendentem do pasa jest Frans Mlambo, który ostatnio z powodzeniem radził sobie na gali Bellator.

61,2 kg MMA: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Ada “Flychanelle” Śledź

Była mistrzyni FAME MMA – Lil Masti – w końcu doczekała się kolejnej walki, dość niespodziewanie zawalczy na FENie. Podkreśla charytatywny cel starcia. Lil Masti zmierzy się z Adą Śledź, która najbardziej znana jest ze swojego udziału w Love Island.

77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk

To starcie, którego nikt się nie spodziewał, ale każdy mocno je docenia. Szymon Dusza tym razem zmierzy się z młodszym z braci Oleksiejczuk – Cezarym, który otwarcie zapowiada, że chce iść drogą starszego brata i jego celem jest UFC

70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus

Będzie to już 6. walka Harrego dla organizacji FEN. Przed nim najtrudniejsze wyzwanie w jego karierze, bo zmierzy się z bardzo doświadczonym Damienem Lapilusem. Francuz poznał już wiele ringów na całym świecie, tym razem zawitał do Polski.

61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora

Shakalova już po raz trzeci zawalczy w Polsce. Za każdym razem pewnie zwyciężała, podobnie zapowiada się nadchodzące starcie. Nikt nie daje większych szans Brazylijce. Ponadto Jamila Sandora wczoraj miała problemy ze zrobieniem limitu wagowego, nie zobaczyliśmy jej na oficjalnym ważeniu, ponieważ źle się poczuła, jednak walka nie jest zagrożona.

93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz

Kacper Miklasz to zaledwie 19-letni zawodnik, który walczył już na galach na gołe pięści, m.in. na Gromdzie oraz Wotore. Jutrzejsze starcie nie będzie łatwe, bo Michał Piwowarski to doświadczony zawodnik, a jego specjalnością jest parter. A to właśnie przez poddanie Miklasz przegrał swoją ostatnią walkę.

110,00 kg, MMA: Epic Cheat Meal vs Mateusz “Muran” Murański

Epic Cheat Meal początkowo miał zmierzyć się z Jackiem Frostem, jednak kilka dni przed galą doszło do zwrotu akcji wskutek kontuzji tego drugiego. Wtedy do akcji wskoczyła rodzina Murańskich. Jeszcze w dniu ważenia prezes organizacji Paweł Jóźwiak poinformował, że jest możliwość, że to ojciec Mateusza zawalczy w sobotę, jeżeli Mateusz Murański nie dotrze na galę z powodu swoich obowiązków zawodowych.

94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski

To także starcie z kategorii freak, obaj zawodnicy brali udział w telewizyjnym show Hotel Paradise, jednak w innych edycjach tego programu. Obaj także zapowiadają, że to nie będzie ich jedyne starcie w MMA.

61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria Gnieciak 

Starcie to przedstawiane jest jako walka dwóch tiktokerek, czyli pojedynek, jakiego nikt wcześniej jeszcze nie wymyślił. Obie gwiazdy internetu będą debiutować w formule MMA.

Materiał przygotowany przez serwis Zagranie.com

Komentarze