Wolverhampton – West Ham: typy, kursy, zapowiedź (20.11.2021)

Łukasz Fabiański
Pressfocus Na zdjęciu: Łukasz Fabiański

Nadszedł czas wrócić do zmagań w europejskich ligach. W ramach 12. kolejki Premier League na Molineux zawalczą Wolves – West Ham. Czy Łukasz Fabiański po raz kolejny uchroni swój zespół przed utratą cennych punktów. Sprawdź nasz typ oraz kursy bukmacherskie na ten pojedynek.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Wolves

Premier League


20/11/2021

16:00

Molineux Stadium

Wes Ham

Wolverhampton – West Ham, typy i przewidywania

Trzeba przyznać, że szykuje się całkiem interesujące widowisko na Molineux. Wilki po słabym początku sezonu nagle zyskali na jakości. Tymczasem West Ham nadal zachwyca pod dowództwem Davida Moyesa. Obie drużyny mają chrapkę na wywalczenie bezpośredniego awansu do europejskich rozgrywek.

Młoty są jednak w zdecydowanie lepszej formie, co pokazują już nie tylko w lidze, ale i na arenie międzynarodowej. W takiej sytuacji pokusimy się o triumf ekipy z Londynu.

Wolverhampton – West Ham, ostatnie wyniki

Burno Lage został obdarzonym sporym kredytem zaufania i w końcu zaczął go spłacać. Większość fanów Wolverhampton łapała się za głowy, kiedy ich zespół wyglądał mizernie na starcie tegorocznej kampanii Premier League. W pewnym momencie nastąpiła tak długo oczekiwana zmiana, przez którą zespół w błyskawicznym tempie awansował na ósmą lokatę w tabeli. Jednak tuż przed przerwą reprezentacyjną gospodarze nie dali rady Crystal Palace (0:2).

Tymczasem West Ham nadal jest na właściwym kursie. Młoty poprzedniej wiosny udowodniły, że zasłużenie znalazły się w czołówce. Teraz świetnie radzą sobie również w Lidze Europy, gdzie pierwsze punkty stracili dopiero w rundzie rewanżowej. Niemniej londyńczycy są w świetnym położeniu, a do sobotniej rywalizacji przystąpią po cennym triumfie nad Liverpoolem (3:2).

Wolverhampton – West Ham, historia

Na przestrzeni ostatnich lat w spotkaniach tych drużyn działo się naprawdę dużo. W zeszłym sezonie pierwszy mecz padł łupem West Ham (4:0). Z kolei w rundzie rewanżowej już na terenie Wolves, zwycięstwo także padło łupem Młotów (3:2).

Wolverhampton – West Ham, kursy bukmacherskie

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20. listopada 2021 16:03.

Wolverhampton – West Ham, transmisja meczu

Rywalizacja Wolves z West Ham będzie dostępna w telewizji, dzięki transmisji w Canal+ Family oraz w Internecie na stronie – www.canalplus.com.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze