Warta Poznań – Radomiak Radom: typy, kursy, zapowiedź (26.02.2024)

Warta Poznań - Radomiak Radom: typy, kursy, zapowiedź na ostatni mecz 22. kolejki PKO Ekstraklasy. Oba zespoły są sąsiadami w tabeli, oba muszą też patrzeć, co dzieje się za ich plecami. Faworyt lekko się zarysowuje, ale czy uda mu się wygrać?

Stefan Savić
Obserwuj nas w
IMAGO / PATRYK PINDRAL/ 400mm.pl/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Stefan Savić

Warta Poznań – Radomiak Radom: przewidywania

Na zakończenie tej serii gier w PKO Ekstraklasie dojdzie do starcia w Grodzisku Wielkopolskim. Na stadion Warty Poznań przyjedzie Radomiak Radom. I choć obie ekipy są w podobnym ligowym położeniu, raczej muszą spoglądać za siebie, niż przed, to po pierwszych meczach w tym roku faworyt rysuje się jeden. Jest nim Warta, która zainkasowała cztery punkty w dwóch meczach. Zaś Radomiak… wyglądał w tym czasie fatalnie, to zbyt mało powiedziane. Wystarczy spojrzeć na wyniki: 0:6 z Cracovią oraz 0:4 z Pogonią. Mój typ na to spotkanie: Warta lub remis i powyżej 1,5 gola w meczu.

Superbet
1.95
Warta lub remis i powyżej 1,5 gola

Warta Poznań – Radomiak Radom: nieobecni zawodnicy

Warta Poznań – Radomiak Radom: ostatnie mecze

Warta Poznań bardzo dobrze weszła w ten rok. Najpierw udało się pokonać na stadionie w Grodzisku mistrzów Polski, czyli Raków Częstochowa, a później zremisować w “Kotle Czarownic” z Ruchem Chorzów. W sumie to pozwoliło nieco odetchnąć podopiecznym Dawida Szulczka i zaleźć się na 14. miejscu w stawce. Z kolei o dobrym początku nie może być mowy w przypadku Radomiaka. Dwa pierwsze mecze, to dwie porażki i bilans bramkowy wynoszący w sumie 0:10. Stąd też trudno spodziewać się wielkiej gry i wygranej gości na boisku rywala, który potrafi poradzić sobie właściwie z każdym.

Warta Poznań – Radomiak Radom: historia

W pierwszym spotkaniu w tym sezonie Radomiak Radom w bardzo ciekawym meczu pokonał zespół Dawida Szulczka 3:2. Jednak od tamtego momentu w zespole radomian wiele się zmieniło. Jeśli chodzi z kolei o poprzedni sezon i mecz w Grodzisku Wielkopolskim, to również goście okazali się lepsi. Ostatnie zwycięstwo Warty nad Radomiakiem to października 2020 roku i wynik 3:2.

Warta Poznań – Radomiak Radom: kursy bukmacherów

Przy okazji tego starcia zachęcamy do skorzystania z promocji bukmachera Superbet, który oferuje na tę rywalizację najwyższe kursy. Nasz kod GOAL do Superbet umożliwia odebranie darmowego zakładu o wartości 35 złotych.

Warta Poznań – Radomiak Radom: kto wygra?

Kto wygra?

Warta 34%
Remis 10%
Radomiak 56%
93+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Warta
  • Remis
  • Radomiak

Warta Poznań – Radomiak Radom: przewidywane składy

Warta Poznań – Radomiak Radom: transmisja

Ostatni mecz 22. kolejki Ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisja tego starcia będzie dostępna w CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Istnieje również możliwość śledzenia go w usłudze CANAL+ online. Możesz skorzystać z promocji, dzięki której dostęp do kanałów CANAL+ przez pierwsze trzy miesiące zapłacisz tylko 39 zł miesięcznie. Z oferty można skorzystać rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze

Na temat “Warta Poznań – Radomiak Radom: typy, kursy, zapowiedź (26.02.2024)