Typy na weekend od Niezłej Typiary

Niezła Typiara
Na zdjęciu: Niezła Typiara

Niezła Typiara idzie za ciosem. W poprzednim tygodniu ponownie zaliczyła stuprocentową skuteczność, ale nie zamierza na tym poprzestawać. Sprawdź jakie typy przygotowała dla Was na świąteczny weekend.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Typy bukmacherskie na 16-17 kwietnia

W naszym materiale znajdziesz typy na mecze:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa
Manchester City – Liverpool FC
Juventus FC – Bologna FC
Wisła Płock – Lech Poznań
Paris Saint-Germain – Olympique Marsylia

Co znajdziecie w najnowszym odcinku Niezłej Typiara? Nie zabraknie oczywiście meczów naszej rodzimej ekstraklasy. Jeden z typów tradycyjnie przygotowali już nasi koledzy z zagranie.com, którzy tym razem proponują zakład na mecz w Niecieczy, gdzie o bardzo ważne trzy punkty w walce o mistrzowski tytuł walczyć będzie Raków Częstochowa. Niezła Typiara przyjrzała się natomiast innemu pojedynkowi z udziałem kandydata do mistrzostwa – Lecha Poznań, który na wyjeździe zagra z Wisłą Płock.

Po ostatnim weekendzie wiele mówiło się o świetnym widowisku, który stworzyły walczące o mistrzostwo Anglii zespoły Manchesteru City i Liverpoolu. Teraz obie drużyny zagrają ponownie, tym razem w ramach półfinału Pucharu Anglii. Niezła Typiara ponownie postawiła na mecz, który odbędzie się w sobotę na londyńskim Wembley.

W najnowszym odcinku Niezła Typiara zawita również do Włoch i Francji. W pierwszym przypadku przeanalizuje pojedynek Juventusu z Bolognią, natomiast w drugim ligowy klasyk pomiędzy Paris Saint-Germain i Olympique Marsylia.

W ostatnim odcinku Niezła Typiara postanowiła zaszaleć i w ramach zabawy zapropnowała typy na każdy mecz Ekstraklasy. Skuteczność? 8/9! Robi wrażenie prawda? W najbliższej kolejce wynik ten będzie trudno powtórzyć, ale na końcu odcinka ponownie znajdziecie typy na całą świąteczną kolejkę PKO Ekstraklasy.

Superbet

Aż do 1554 zł

Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Komentarze