Marek Papszun
Marek Papszun fot. Artur Kraszewski / LksLodz.pl

Typ na piątek. Raków podejmuje Wisłę

W piątek zainaugurowana zostanie 6. kolejka PKO Ekstraklasy. W pierwszym spotkaniu Raków Częstochowa zmierzy się z Wisłą Płock. Sprawdź nasz typ na piątek.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Typ na dziś. Raków podejmuje Wisłę

Po pięciu kolejkach drużyna Rakowa zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Marka Papszuna dotychczas zapisali na swoje konto 10 punktów. Mecze z ich udziałem obfitowały również w bramki. W każdym z nich padały co najmniej trzy, a do siatki trafiały obie drużyny. Bilans bramkowy Rakowa po pięciu kolejkach wynosi 12:7.

Nieco mniej bramek do tej pory zdobyła Wisła Płock (7), która w tym sezonie spisuje się ze zmiennym skutkiem i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli. Nafciarze tracili gola w każdym z pięciu dotychczasowych spotkań, a sami nie zaskoczyli defensywy rywali tylko w jednym meczu.

Nasz typ: OBIE STRZELĄ

Raków Częstochowa – Wisła Płock, nasz typ
obie strzelą
STS 1,75 Sprawdź ofertę STS
Superbe 1,70 Sprawdź ofertę Superbet
Fortuna 1,70 Sprawdź ofertę Fortuny
Betclic 1,73 Sprawdź ofertę Betclic
forBET 1,70 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
bonus 100% do 1200 zł + freebet 30 zł z kodem GOAL
tydzień bez ryzyka + freebet 34 zł
cashback do 550 zł z kodem GOALPL
Kursy aktualne na 02.10.2020 08:41

Zakład bez ryzyka 230 zł od STS

Wystartował nowy sezon 2020/21. Z tej okazji STS zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. Użytkownicy goal.pl mogą skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 230 zł!

Aby skorzystać z oferty, należy do 30 września zarejestrować konto w STS wykorzystując kod promocyjny GOAL. Po wniesieniu depozytu będziesz mógł postawić zakład (do 30 września) który będzie objęty swoistego rodzaju ubezpieczeniem. Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 230 zł konto depozytowe.

Co ważne, promocja łączy się z innymi bonusami na start – bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł.

Przejdź na stronę STS

Freebet 34 zł do Superbet

Na europejskich boiskach startuje nowy sezon 2020/21. Z tej okazji Superbet zakłady bukmacherskie przygotowały dla naszych Czytelników specjalną promocję, której nie znajdziecie w standardowej ofercie bukmachera. Chodzi o darmowy zakład w wysokości 34 zł. Jak go otrzymać? To proste!

Freebet 34 zł otrzyma każdy, kto zarejestruje konto w Superbet korzystając z poniższego odnośnika, a następnie dokona wpłaty depozytu w wysokości minimum 40 zł. Po spełnieniu tego warunku, bonus pojawi się na koncie w ciągu 48 godzin.

Odbierz darmowy zakład 34 zł od Superbet

Freebet od Superbet można wykorzystać na wszystkie zakłady z oferty sportowej oraz zakłady na żywo. Należy pamiętać, że każde zdarzenie na kuponie (pojedynczym lub AKO) musi mieć kurs minimum 1.50. Freebet należy aktywować w ciągu 24 godzin od jego przyznania. Aktywowany bonus na koncie będzie natomiast aktywny przez 3 dni.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze