Śląsk i Raków grają w pucharach. Typy od Michała Pola

Piłkarze Śląska
Piłkarze Śląska PressFocus

Śląsk Wrocław i Raków Częstochowa rozegrają w czwartek pierwsze mecze trzeciej rundy Ligi Konferencji Europy. Rywalem pierwszych będzie Hapoel Beer Szewa, natomiast drudzy zmierzą się z Rubinem Kazań. Większe szanse na awans bukmacherzy dają Śląskowi. Sprawdź jak oba dzisiejsze mecze typuje ambasador Etoto Michał Pol.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Śląsk Wrocław w ostatnim czasie spisuje się bardzo dobrze, imponując przede wszystkim w ofensywie. Ambasador Etoto zakłady bukmacherskie Michał Pol zwraca na to uwagę i liczy również na znajdującego się w wysokiej formie Roberta Picha, który w ostatnich czterech meczach zdobył sześć goli.

Podopieczni Jacka Magiery pierwsze spotkanie z izraelskim Hapoelem Beer Szewa rozegrają przed własną publicznością i mogą spodziewać się bardzo trudnej przeprawy. Z pewnością jednak nie stoją na straconej pozycji i według ambasadora Etoto mają szanse na awans.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

etoto
2.65
wygrana Śląska

Rubin zdecydowanym faworytem

Zdecydowanie trudniejsze od Śląska zadanie czeka zawodników Rakowa Częstochowa, którzy już z dużymi problemami awansowali do trzeciej rundy. Teraz drużynie Marka Papszuna przyjdzie się zmierzyć ze znacznie bardziej doświadczonym Rubinem Kazań. To rywale są zdecydowanym faworytem nie tylko do zwycięstwa w pierwszym meczu, ale także do awansu.

Michał Pol biorąc pod uwagę postawę Rakowa w dotychczasowych meczach obecnego sezonu nie daje mu większych szans na sukces.

etoto
2.42
wygrana Rakowa

etoto

Aż do 200 zł

200% do 200 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze