Rosja – Dania: walka o awans w grupie B. Kursy bukmacherskie

Piłkarze reprezentacji Rosji
Piłkarze reprezentacji Rosji fot. PressFocus

Reprezentacja Rosji stanie dzisiaj wieczorem do rywalizacji z ekipą Kaspera Hjulmanda. Piłkarze Sbornej i Czerwono-białych wciąż liczą się w grze o awans do fazy pucharowej Mistrzostw Europy. W związku z tym spodziewamy się emocjonującej batalii pełnej zwrotów akcji. Tymczasem ciekawą ofertą dotyczące tej potyczki przygotował bukmacher Fortuna.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Reprezentacja Rosji kończy meczem z Danią rywalizację w grupie B. Mecz odbędzie się w Kopenhadze. Obie ekipy mają nadzieję na to, że znajdą się w 1/8 finału Euro 2020.

Aktualnie sytuacja wygląda tak, że drużyna Stanisława Czerczesowa legitymuje się dorobkiem trzech punktów. Czerwono-biali są natomiast na czwartej pozycji z zerem na koncie, mając wciąż szanse na awans. Aby tak się stało, muszą wygrać swój mecz, a także liczyć na to, że Belgowie pokonają Finów. Wówczas kluczowa przy małej tabeli byłaby różnica goli.

Rosja – Dania: kursy bukmacherskie

Sborna zaczęła europejski czempionat od bolesnej porażki z Czerwonymi Diabłami 0:3. Niemniej Rosjanie wygrali z Suomi, co poprawiło ich wyjściową pozycję przed kluczowym spotkaniem. Tymczasem dwie porażki na Euro zaliczyli już piłkarze reprezentacji Dani. Najpierw ulegli 0:1 Finlandii, a z Belgą przegrali 1:2.

Fortuna zakłady bukmacherskie przygotowały ciekawą propozycją związaną z jednym z dwóch wieczornych poniedziałkowych spotkań, w którym zaprezentują się Rosjanie i Duńczycy. Faworytem tej potyczki są piłkarze Czerwono-białych.

Eksperci cieszyńskiego bukmachera przewidują, że gole w tym starciu padną. Prawdopodobieństwo, że obie drużyny strzelą gola, wynosi 2,00. Najbardziej realny wynik to 0:1 dla Dani według Fortuny. Prawdopodobieństwo na to, że tak będzie w rzeczywistości, wynosi 6,00. Nieco więcej można zarobić, jeśli wytupuje się rezultat 1:1, bo kurs na takie rozstrzygnięcie wynosi 6,30.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 21. czerwca 2021 20:57.

Rosja – Dania: strzelcy goli

Warto przed hitem na Stadion Parken Stadium rzucić okiem na opcje dotyczące potencjalnych zdobywców bramek. Kurs na to, że na listę strzelców wpisze się Artiom Dziuba, wynosi 3,60. W duńskiej ekipie duże szanse na strzelenie gola analitycy bukmacherscy dają natomiast Jonasowi Windowi. Prawdopodobieństwo na to, że napastnik FC Koenhaga wpiszę się na listę strzelców to 2,80.

Fortuna
3,60
Artion Dziuba strzeli gola – TAK

Pozostałe ciekawe kursy w Fortunie na mecz Rosja – Dania na Euro 2020:

Zawodnik rezerwowy strzeli gola – TAK – 3,00
Więcej strzałów w światło bramki – Rosja – TAK – 5,00
Dania więcej fauli – TAK – 2,80
Rzut karny – TAK – 2,81
Padnie bramka samobójcza – TAK – 10,00

2720 zł na start od Fortuny

Fortuna zakłady bukmacherskie to jeden z największych i najlepszych bukmacherów w Polsce. Oferuje również jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych na start. Łącznie można uzyskać nawet 2720!

Bonus powitalny w Fortunie składa się z trzech części. Zaraz po rejestracji konta w Fortunie możecie skorzystać z zakładu bez ryzyka aż do kwoty 600 zł. Jeśli pierwszy zakład “nie wejdzie” to otrzymasz zwrot całej kwoty na konto gracza.

Fortuna gwarantuje Ci również bonus 100% do 2100 złotych od drugiej wpłaty. To jednak nie wszystko! Po pełnej weryfikacji konta będziesz miał również możliwość postawienia zakładu za darmo o równowartości 20 złotych. Pamiętaj, aby w trakcje rejestracji podać Fortuna kod promocyjny GOAL.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze