Niezła Typiara typuje ćwierćfinały Euro 2020

Niezła Typiara
Niezła Typiara

Przed nami rywalizacja o awans do półfinału Euro 2020. W piątek i sobotę rozegrane zostaną cztery ćwierćfinałowe spotkania, które wyłonią czterech półfinalistów. Sprawdź jakie typy na najbliższe mecze przygotowała Niezła Typiara.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Typy bukmacherskie na weekend (2-3 lipca)

W naszym materiale znajdziesz typy na mecze:

Szwajcaria – Hiszpania
Belgia – Włochy
Czechy – Dania
Ukraina – Anglia
Brazylia – Chile


Jak typujemy? Przekonaj się!

Już tylko osiem reprezentacji ma szanse na zdobycie mistrzostwa Europy. Cztery z nich zachowają szansę po ćwierćfinałach, w których rywalizacja rozpocznie się już w piątek. W pierwszym spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 18:00 reprezentacja Szwajcarii zmierzy się z faworyzowaną Hiszpanią. Faworytem do zwycięstwa są podopieczni Luisa Enrique, ale nie mogą zlekceważyć swojego przeciwnika, który w poprzedniej rundzie wyeliminował aktualnych mistrzów świata – Francuzów. Ogromne emocje czekają nas również w drugi piątkowym meczu, w którym zmierzą się reprezentacje Belgii i Włoch. To dwie drużyny uznawane za kandydatów do końcowego triumfu. Jedna z nich będzie musiała pożegnać się z turniejem już dzisiaj.

Kolejne dwa ćwierćfinałowe mecze rozegrane zostaną w sobotę. W pierwszym Czechy będą starały się sprawić kolejną niespodziankę, tym razem w konfrontacji z rozpędzającymi się Duńczykami. Faworytem do awansu jest drużyna Kaspera Hjumlanda. W podobnej roli do ostatniego ćwierćfinałowego meczu przystąpi reprezentacja Anglii, którą czeka pojedynek na Stadio Olimpico z reprezentacją Ukrainą.

STS

Aż do 1500 zł

Pakiet Powitalny do 1500zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
  • Regulamin

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze