Marek Papszun
Marek Papszun Grzegorz Wajda

Niedziela w Ekstraklasie. Raków zagra o fotel lidera

W niedzielę rozegrane zostaną ostatnie spotkania PKO Ekstraklasy w 2020 roku. Oba zapowiadają się niezwykle ciekawie. Najpierw na boisko wybiegną piłkarze Piasta Gliwice i Rakowa Częstochowa, a następnie zmierzą się jedenastki Jagiellonii Białystok i Górnika Zabrze. Sprawdźcie typy na oba mecze.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Piast Gliwice – Raków Częstochowa

Po piątkowej wpadce Legii Warszawa w meczu ze Stalą Mielec, zespół Rakowa Częstochowa stoi przed szansą przezimowania na fotelu lidera PKO Ekstraklasy. Podopieczni Marka Papszuna potrzebują do tego zwycięstwa w Gliwicach, o które nie będzie jednak łatwo. Piast jest niepokonany od sześciu kolejek. W tym czasie odniósł trzy zwycięstwa i zanotował trzy remisy. Bukmacherzy nie widzą w tym meczu zdecydowanego faworyta.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 20. grudnia 2020 14:54.

Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze

O udanie się na świąteczną i zimową przerwę w dobrych humorach w niedzielę powalczą także jedenastki Jagiellonii Białystok i Górnika Zabrze. Po ostatnich występach nastroje w obu ekipach nie są najlepsze, bowiem w poprzedniej kolejce obie drużyny schodziły z boiska pokonane. Jagiellonia w wyjazdowym meczu przegrała 2:3 z Rakowem, natomiast Górnik u siebie musiał uznać wyższość Cracovii (0:2).

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 20. grudnia 2020 17:22.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze