MŚ U-20: Ekwador - Włochy
MŚ U-20: Ekwador - Włochy fot. Grzegorz Wajda

MŚ U-20: Ukraina vs Włochy. Zapowiedź, typy, kursy

Bardzo interesująco zapowiada się wtorek na Półwyspie Apenińskim. Przed wieczorną batalią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy, w której Włosi zagrają z Bośnią i Hercegowiną, przedsmakiem emocji na stadionie Allianz Stadium będzie bój w półfinale mistrzostwa świata do lat 20, gdzie Squadra Azzura na Stadionie Miejskim w Gdynii zagra z Ukrainą. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Ukraina – Włochy, droga do 1/2 finału

Ekipa z południa Europy do swojej potyczki przystąpi po wyeliminowaniu między innymi Mali i gospodarzy turnieju Biało-czerwonych. W fazie grupowej Młodzieżowych Mistrzostw Świata reprezentacja Włoch pokonała Ekwador i Meksyk. Warto zaznaczyć, że Squadra Azzurra w pięciu rozegranych na polskim turnieju spotkaniach zdobyła osiem bramek, tracąc zaledwie trzy.

Tymczasem reprezentacja Ukrainy do półfinału mundialu awansowała dzięki wiktorii nad Kolumbią 1:0. Wcześniej natomiast nasi wschodni sąsiedzi pokonali Panamę aż 4:1. Z kolei w fazie grupowej mistrzostw świata do lat 20 ukraińska ekipa pokonała między innymi Katar i Stany Zjednoczone.

Ukraina – Włochy, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wygrana Ukrainy 3,09 3,25 3,10 3,15 3,15 3,15 3,20 Sprawdź ofertę Fortuny
Remis 2,90 2,85 2,90 2,85 2,95 2,85 2,80 Sprawdź ofertę ForBet
Wygrana Włoch 2,60 2,62 2,55 2,55 2,60 2,65 2,50 Sprawdź ofertę eToto
Kursy aktualne na 10.06.2019 23:50

Ukraina – Włochy, typy i przewidywania

Nasza redakcja stawia na ekipę Paolo Nicolato. Sądzimy, że to właśnie drużyna z Półwyspu Apenińskiegi zamelduje się w finale turnieju. Nasz typ: 0:2.

Ukraina – Włochy, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Ukraina – Włochy >>

Oferta Totolotka na mecz Ukraina – Włochy >>

Oferta Lvbet na mecz Ukraina – Włochy >>

Oferta Fortuny na mecz Ukraina – Włochy >>

Oferta ForBet na mecz Ukraina – Włochy >

Oferta eToto na mecz Ukraina – Włochy >>

Oferta PZBuk na mecz Ukraina – Włochy >>

Ukraina – Włochy, transmisja meczu

Wtorkowe starcie półfinałowe w Gdyni, którego początek zaplanowano na godzinę 17:30, będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze