Jagiellonia – Stal: typy, kursy, zapowiedź (12.09.2022)

Maciej Stolarczyk
PressFocus Na zdjęciu: Maciej Stolarczyk

Jagiellonia – Stal to ostatni mecz w ramach 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Kto okaże się tutaj lepszy? A może mecz na Podlasiu zakończy się podziałem oczek? Zapraszamy do przeczytania naszej zapowiedzi. Można w niej znaleźć między innymi typy, kursy bukmacherskie, czy przewidywane składy.

Stadion Miejski, Bialystok

Ekstraklasa

12 września 2022

19:00

Jagiellonia Białystok
Stal Mielec
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 września 2022 18:55.

Jagiellonia – Stal: typy i przewidywania

Stawiamy na to, że poniedziałkowa potyczka zakończy się podziałem oczek, a obie drużyny zdobędą po jednym punkcie. Gospodarze z Podlasia w czterech poprzednich meczach ligowych nie zaznali goryczy porażki. W tych spotkaniach piłkarze Macieja Stolarczyka zanotowali aż trzy remisy. Podobnie może być w poniedziałkowej konfrontacji. Goście są dużo wyżej w ligowej tabeli, ale ich postawa na wyjazdowych pozostawia nieco do życzenia. W tym sezonie Stal Mielec grała w delegacjach cztery razy i zdobyła w sumie sześć punktów.

STS
3.75
remis

Jagiellonia – Stal: sytuacja kadrowa

Maciej Stolarczyk cały czas nie może skorzystać z Chorwata Ivana Runje. Problemy z urazami mają także Bartłomiej Wdowik, Mateusz Skrzypczak i Andrzej Trubeha. W szeregach Stali Mielec na kłopoty ze zdrowiem narzekają Maciej Wolski i Bartłomiej Ciepiela.

Jagiellonia – Stal: ostatnie wyniki

Podopieczni Macieja Stolarczyka zajmują w tym momencie dopiero 14. miejsce. W bieżącym sezonie gospodarze z Podlasia zdobyli dziewięć punktów. Ostatnio Jagiellonia Białystok rywalizowała w delegacji z Zagłębiem Lubin. To spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Na piątym miejscu są piłkarze Stali. Ekipa z Mielca zdobyła 13 oczek. Kilka dni temu zawodnicy Adama Majewskiego rywalizowali u siebie ze Śląskiem Wrocław. Finalnie Stal Mielec pewnie zwyciężyła 2:0.

Zakład bez ryzyka 100 zł w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Jagiellonia – Stal: historia

W poprzednim sezonie 2021/22 byliśmy świadkami dwóch spotkań pomiędzy tymi klubami. Obie potyczki zakończyły się remisami 1:1. Spotkanie z rudy jesiennej zostało rozegrane 11 września minionego roku kalendarzowego. Mecz z rundy rewanżowej na początku marca. Ogólnie trzy poprzednie potyczki pomiędzy tymi drużynami to same remisy.

Jagiellonia – Stal: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy internetowi uważają, że to spotkanie będzie wyrównane. Nieco więcej szans przyznają jednak ekipie z Podlasia.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 września 2022 18:55.

Jagiellonia – Stal: przewidywane składy

Jagiellonia: Alomerović – Puerto, Pazdan, Nastić, Prikryl, Romanczuk, Nene, Lewicki, Bida, Imaz, Cernych

Stal: Mrozek – Hiszpański, Matras, Kasperkiewicz, Flis, Getinger, Domański, Gerbowski, Wlazło, Vastsuk, Hamuli

Jagiellonia – Stal: transmisja

Mecz Jagiellonia – Stal będzie transmitowany na CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport. Możesz zobaczyć tę poniedziałkową potyczkę również w usłudze CANAL+ online. Trzeba jedynie zarejestrować konto w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony. Wówczas zgarniesz półroczny dostęp do oferty za 180 zł (po obniżce z 270 zł).

Komentarze