Grand Prix Polski – Warszawa 2023: typy, kursy, zapowiedź (13.05.2023)

Grand Prix Polski na żużlu: typy i kursy na zawody w Warszawie. W sobotę odbędzie się druga runda żużlowego Grand Prix. Tym razem najlepsi zawodnicy na świecie będą rywalizować na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bartosz Zmarzlik
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik

Grand Prix Polski: typy bukmacherskie

Przed nami druga odsłona rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu. Przed dwoma tygodniami żużlowcy rywalizowali w chorwackim Gorican, a teraz przyjdzie im się mierzyć na specjalnie wybudowanym torze na Stadionie Narodowy. Pierwsze tegoroczne zawody z cyklu Grand Prix wygrał broniący tytułu Bartosz Zmarzlik i jest również zdecydowanym faworytem sobotnich zawodów. Na dobry występ liczą również inni reprezentanci Polski, w tym Maciej Janowski. Nie mamy wątpliwości, że przynajmniej jeden z Polaków znajdzie się w pierwszej czwórce zawodów. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez STS, która taki zakład pozwala postawić po kursie 125.00. Więcej szczegółów na ten temat prezentujemy poniżej. Nasz typ: przynajmniej jeden Polak w finale (miejsca 1-4)

STS
125.00*
przynajmniej jeden Polak na miejscach 1-4

Kurs 125.00 na przynajmniej jednego Polaka w finale Grand Prix Polski

Największy polski bukmacher STS przygotował świetną ofertę, która pozwala postawić zakład na przynajmniej jednego Polaka w sobotnim finale Grand Prix Polski (miejsca 1-4) po kursie 125.00. Aby skorzystać z tej promocji należy podczas rejestracji w STS podać kod promocyjny GOAL. Poniżej krok po kroku wyjaśniamy jak skorzystać z oferty.

  1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł
  3. Po rejestracji konta zagraj pierwszy zakład pojedynczy obejmujący wytypowanie udziału przynajmniej jednego Polaka w finale GP Polski na żużlu – zakład o nazwie “przynajmniej jeden Polak w finale (1-4 miejsce)”
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli zakład okaże się wygranym, oprócz wygranej z kuponu otrzymasz bonus o wartości 250 zł

Otrzymany bonus podlega obrotowi przed jego wypłatą. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w regulaminie.

Grand Prix Polski 2023: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zgodnie wskazują Bartosza Zmarzlika jako zdecydowanego faworyta do stanięcia na pierwszym miejscu podium w sobotni wieczór. Inne rozstrzygnięcie niż zwycięskiego polskiego zawodnika będzie ogromną niespodzianką. Wystarczy spojrzeć na kursy oferowane przez bukmacherów. Przy okazji sobotniego Grand Prix Polski warto również skorzystać w STS z zakładu bez ryzyka 100 zł. Otrzymasz go podając podczas rejestracji STS kod promocyjny GOAL.

Zwycięzca Strona Kursy
B. ZMARZLIK STS
1.40
F. LINDGREN STS
10.00
D. BEWLEY STS
12.00
T. WOFFINDEN STS
15.00
L. MADSEN STS
18.00
R. LAMBERT STS
18.00
M. JANOWSKI STS
25.00
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 maja 2023 19:30.

Grand Prix Polski 2023: transmisja

Zawody o Grand Prix Polski 2023 odbędą się w sobotę (13 maja) o godzinie 19:00. Transmisja z zawodów będzie dostępna na kanale TTV, a rywalizację skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki.

Zakład bez ryzyka 100 zł w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze