Widzew – Cracovia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (09.09.2022)

Piłkarze Widzewa Łódź
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Widzewa Łódź

Widzew – Cracovia: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Widzew Łódź w tym sezonie pokazał się już wielokrotnie z bardzo dobrej strony i obrał kurs na utrzymanie w Ekstraklasie. W piątek beniaminek podejmie w Łodzi Cracovię, która zanotowała najlepszy od lat start i ma apetyt na kolejne zwycięstwa.

Widzew – Cracovia, gdzie oglądać

Patrząc na wyniki Widzewa w pierwszym sezonie po powrocie do Ekstraklasy, można stwierdzić, że drużyna gra mocno w kratkę. Zwycięstwa przeplata porażkami, jednak utrzymując taką średnią punktową, nie powinien się martwić o utrzymanie. Ostatni mecz z Lechem Poznań Widzewiakom nie wyszedł, dlatego kibice oczekują rehabilitacji z Cracovią.

Sezon 2022/23 jest jak na razie jednym z najlepszych w ostatnich latach w wykonaniu Cracovii. Pasy po ośmiu meczach plasują się zaraz za podium i tracą jedynie cztery punkty do liderującej Wisły Płock. Za sukcesami stoi przede wszystkim dobra postawa w defensywie. Zespół z Krakowa stracił jedynie sześć bramek – najmniej w całej lidze.

Widzew – Cracovia, transmisja na żywo w TV

Mecz Widzewa Łódź z Cracovią obejrzycie w telewizji, a konkretnie na kanałach CANAL+Sport, CANAL+Sport 3 i CANAL+4K Ultra. Początek spotkania zaplanowany został na piątek na godzinę 20:30.

Widzew – Cracovia, transmisja online

Mecz Widzewa Łódź z Cracovią obejrzycie zarówno w telewizji, jak i Internecie. Warto skorzystać z serwisu CANAL+ Online. Jeśli wykupicie odpowiedni pakiet, będziecie mogli obejrzeć wszystkie mecze PKO Ekstraklasy. Koszt miesięcznego abonamentu wynosi zaledwie 45 zł.

Zachęcamy również Was do skorzystania z naszej oferty! Jeśli zdecydujecie się wykupić abonament na sześć miesięcy z góry możecie zaoszczędzić aż 90 zł. W takiej konfiguracji zapłacicie jednorazowo 180 zł zamiast 270 zł.

Widzew – Cracovia, kursy bukmacherskie

Patrząc po kursach bukmacherskich na to spotkanie można dojść do wniosku, że nie wyklarował się jego faworyt. Bukmacherzy niemal takie same szanse dają zarówno Widzewowi, jak i Cracovii.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 9 września 2022 20:26.
Gdzie można obejrzeć mecz Widzew – Cracovia?

Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na antenie CANAL+Sport, CANAL+Sport 3 i CANAL+4K Ultra

Kiedy jest mecz Widzew – Cracovia?

Początek spotkania zaplanowany został w piątek 9 września, na godzinę 20:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze