Ruch Chorzów – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (01.09.2022)

Tomasz Foszmańczyk
fot. PressFocus Na zdjęciu: Tomasz Foszmańczyk

Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Górnik Zabrze? Wielkie Derby Śląska bez wątpienia nie będą zwykłym meczem. Niebiescy z Trójkolorowymi zmierzą się w Pucharze Polski po raz pierwszy od ponad 38 lat. W tym miejscu dowiesz się, gdzie znaleźć transmisję w TV i w internecie ze spotkania Ruch – Górnik.

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze, gdzie obejrzeć

Ruch Chorzów z Górnikiem Zabrze rywalizował ponad sto razy. Tymczasem w Pucharze Polski obie ekipy los skojarzył 10 razy. Sześciokrotnie do kolejnej fazy rozgrywek awansowali Trójkolorowi, a cztery razy Niebiescy. Ciekawe jest to, że chorzowianie częściej wygrywali z Górnikiem na wyjeździe, niż u siebie.

Czwartkowa potyczka ogólnie będzie pierwszą między Ruchem a zabrzanami od 2016 roku. Wówczas w ramach Ekstraklasy na otwarcie stadionu z trzema trybunami w Zabrzu przy obecności ponad 54 tysięcy widzów górą byli Niebiescy, którzy wygrali 2:0. Kilka miesięcy wcześniej na obiekcie przy Cichej także lepszy był Ruch, wygrywając 1:0.

Sprawdź typy na mecz Ruch – Górnik Zabrze.

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Konfrontacja Ruch – Górnik Zabrze w ramach I rundy Fortuna Pucharu Polski odbędzie się w czwartek (1 września) o godzinie 20:30. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsat Sport. Mecz będzie także transmitowany na platformie Polsat Box Go, o czym informujemy poniżej.

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze: transmisja na żywo za darmo

Niezwykle interesująco zapowiada się starcie przy Cichej, gdzie Ruch i Górnik powalczą o awans do 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Przed spotkaniem wyżej stoją akcje przedstawiciela PKO Ekstraklasy. Aczkolwiek Niebiescy nie zamierzają tanio sprzedać skóry.

Potyczka Ruchu z Górnikiem będzie transmitowana nie tylko w telewizji, ale także online. Taką możliwość daje platforma Polsat Box Go. Przyciągające uwagę jest to, że bukmacher Fuksiarz przygotował promocję, dzięki której można skorzystać z promocji na dostęp do usługi. Pakiet sportowy na Polsat Box Go można użytkować przez miesiąc za darmo po spełnieniu łatwych do zrealizowania warunków.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze, transmisja online

Rywalizację Ruch – Górnik Zabrze będzie można oglądać w internecie na platformie Polsat Box Go. Transmisja ze spotkania zacznie się o 20:30.

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze, kursy bukmacherskie

Wyświechtany slogan przekonuje, że derby i spotkania pucharowe rządzą się swoimi prawami. Przed meczem Ruch – Górnik faworytem zdecydowanym jest ekipa Bartoscha Gaula. Niemniej trzecia ekipa Fortuna 1 Ligi liczy na sprawienie niespodzianki na swoim obiekcie.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Ruch – Górnik Zabrze?

Czwartkowe spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze