Raków Częstochowa – Stal Mielec: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (31.07.2022)

Patryk Kun
PressFocus Na zdjęciu: Patryk Kun

Raków – Stal: transmisja w TV i online. W jednym z niedzielnych spotkań 3. kolejki PKO Ekstraklasy o miano niepokonanej w tym sezonie drużyny walczyć będą jedenastki Rakowa i Stali. Zobacz gdzie obejrzeć mecz Raków – Stal w telewizji i online.

Raków – Stal, gdzie obejrzeć

Raków Częstochowa w tym sezonie ma na koncie rozegrane tylko jedno ligowe spotkanie. Drużyna Marka Papszuna skromnie 1:0 pokonała w nim Wartę Poznań. Była to jednocześnie czwarta wygrana w czwartym rozegranym meczu, bowiem częstochowianie mają również na swoim koncie wygraną z Lechem Poznań w Superpucharze Polski oraz dwie wygrane nad FK Astana w drugiej rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy.

W niedzielę rywalem Rakowa będzie mielecka Stal, która w dwóch dotychczasowych ligowych meczach zapisała na swoim koncie cztery punkty. Drużyna Adama Majewskiego najpierw sensacyjnie pokonała na wyjeździe 2:0 Lecha Poznań, a przed tygodniem zremisowała u siebie 1:1 z Radomiakiem Radom.

Nie ma wątpliwości, że zdecydowanym faworytem niedzielnego meczu jest Raków, ale gospodarze muszą spodziewać się ciężkiej przeprawy. Sprawdź typy na mecz Raków – Stal.

Zobacz także: Skąd się wziął silny Raków Częstochowa?

Raków – Stal, transmisja na żywo w TV

Niedzielną konfrontację Rakowa ze Stalą, która rozpocznie się o godzinie 17:30, będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 4. Pojedynek skomentują Piotr Laboga i Tomasz Wieszczycki.

Raków – Stal, transmisja online

Mecz będzie można obejrzeć w usłudze CANAL+ online, do której teraz dostęp można uzyskać z bardzo dużym rabatem. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony można zaoszczędzić aż 72 zł. Decydując się na półroczny dostęp zapłacimy bowiem tylko 198 zł, zamiast 270 zł w standardowej ofercie.

Raków – Stal, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w tym meczu nie spodziewają się niespodzianki. Według nich murowanym faworytem do zdobycia trzech punktów jest Raków. Kursy na jego wygraną nie przekraczają obecnie 1.36.

Stadion Rakow

Ekstraklasa

31 lipca 2022

17:30

Raków Częstochowa
Stal Mielec
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 31 lipca 2022 17:26.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Raków – Stal?

Mecz Raków – Stal będzie transmitowany na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 4, a także za pośrednictwem usługi CANAL+ online.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Raków – Stal?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (31 lipca) o godzinie 17:30.

Komentarze

Na temat “Raków Częstochowa – Stal Mielec: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (31.07.2022)