Raków Częstochowa – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (13.04.2024)

Raków - Legia: transmisja w TV i online. W sobotę czeka nas hit 28. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym drużyny zmierzą się o pozostanie w grze o europejskie puchary. Zobacz gdzie oglądać mecz Raków - Legia.

Goncalo Feio
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Goncalo Feio

Raków – Legia, gdzie oglądać?

Na zakończenie sobotnich zmagań w PKO Ekstraklasie dojdzie do hitu 28. kolejki. Raków Częstochowa przed własną publicznością podejmował będzie Legię Warszawa. Obie drużyny mają aktualnie ten sam cel – zajęcie miejsca dającego prawo do reprezentowania Polski w europejskich pucharach. Gospodarze będą o to walczyć z Dawidem Szwargą w roli dowódcy, choć jego przyszłość w klubie stała pod dużym znakiem zapytania po ostatniej porażce z Radomiakiem Radom. Zupełnie inna sytuacja jest w szeregach gości.

Władze Legii w mijającym tygodniu podjęły zaskakującą decyzję o pożegnaniu się z Kostą Runjaiciem. Jego miejsce na stanowisku trenera zajął Goncalo Feio. I to właśnie w Częstochowie zadebiutuje na szkoleniowej ławce warszawskiego zespołu. Sobotnie spotkanie ma ogromne znaczenie dla obu drużyn. Zespół, który zejdzie z boiska pokonany znacząco zmniejszy swoje szanse na grę w Europie.

Raków – Legia, transmisja w TV

Najciekawiej zapowiadający się mecz 28. kolejki PKO EKstraklasy zaplanowany jest na sobotę (13 kwietnia) i rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00. Mecz Raków – Legia, który skomentują Robert Skrzyński i Marcin Baszczyński, będzie można obejrzeć na kanale CANAL+ Sport 3.

Raków – Legia, transmisja online

Telewizyjna transmisja to tylko jedna z możliwości na obejrzenie tego spotkania. Inną jest skorzystanie z usługi CANAL+ online, umożliwiającej śledzenie Ekstraklasy za pośrednictwem internetu. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na ofertę, która bez większych zobowiązań (można zrezygnować w każdej chwili) umożliwia uzyskanie dostępu do pakietu CANAL+ w cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Z promocji możesz skorzystać rejestrując konta za pośrednictwem naszej strony.

Raków – Legia, kto wygra?

Kto zdobędzie trzy punkty?

Raków 31%
Legia 58%
będzie remis 11%
212+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Raków
  • Legia
  • będzie remis

Raków – Legia, kursy bukmacherskie

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie także ze względu na to, że trudno wskazać w nim zdecydowanego faworyta. Bukmacherzy nieco większe szanse na sukces dają drużynie Rakowa.

Gdzie obejrzeć mecz Raków – Legia?

Transmisja będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport 3, a także w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Raków – Legia?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (13 kwietnia) o godzinie 20:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze