Polska – Francja: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (16.09.2022)

Mateusz Ponitka
PressFocus Na zdjęciu: Mateusz Ponitka

Polska – Francja: transmisja TV i online. W piątek reprezentacja Polski zagra o awans do finału Mistrzostw Europy w koszykówce. Biało-czerwoni to bez wątpienia jedna z rewelacji trwającego obecnie Eurobasketu.

Polska – Francja, gdzie obejrzeć

Prowadzona przez Igora Milicica reprezentacja Polski nie była zaliczana do grona kandydatów do walki o medale. Tymczasem Biało-czerwoni w świetnym stylu pokonali w fazie pucharowej Ukrainę i broniącą tytułu Słowenię. Tym samym znaleźli się wśród czterech najlepszych drużyn Starego Kontynentu.

W piątek reprezentacja Polski stanie przed szansą awansu do finału Eurobasketu. W półfinałowym meczu w Berlinie zmierzy z reprezentacją Francji, która do strefy medalowej dotarła nie bez problemów. Trójkolorowi są jednak zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Polska – Francja, transmisja na żywo w TV

Piątkowe spotkanie naturalnie będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja meczu, który rozpocznie się o godzinie 17:15, będzie dostępna na kanałach TVP1 i TVP Sport.

Polska – Francja, transmisja online

Półfinałowy meczu Eurobasketu będzie można obejrzeć także online. Transmisja ze spotkania Polska – Francja będzie dostępna na internetowej stronie tvpsport.pl.

Polska – Francja, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy większe szanse na wygraną w tym meczu dają gospodarzom. Może to dziwić, jeżeli na tapet weźmiemy ostatnie wyniki obu drużyn.

Polska
Francja
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 września 2022 17:13.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Francja?

Piątkowe spotkanie będzie można obejrzeć na kanałach TVP1 i TVP Sport.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Polska – Francja?

Mecz odbędzie się w piątek (16 września) o godzinie 17:15.

Komentarze