Ogłoszenie kadry na Euro 2020: gdzie oglądać? Transmisja online oraz w telewizji

Piłkarze reprezentacji Polski
Piłkarze reprezentacji Polski fot. Grzegorz Wajda

Z konferencji prasowej Paulo Sosy, na której zostanie ogłoszona kadra reprezentacji Polski na Euro 2020, transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Wydarzenie będzie miało miejsce w poniedziałek (17 maja) o godzinie 12:00. Zobacz, gdzie można oglądać konferencję Paulo Sousy na żywo – w telewizji i online.

Ogłoszenie kadry reprezentacji Polski na Euro 2020

Mistrzostwa Europy startują już 11 czerwca. Tymczasem na poniedziałek 17 maja odbędzie się konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy. W jej trakcie kibice i opinia publiczna poznają nazwiska piłkarzy, którzy wezmą udział w Euro 2020.

W szeregach Biało-czerwonych jest duża grupa piłkarzy, bez których trudno wyobrazić sobie reprezentację Polski. Bez wątpienia w gronie tym znajdują się: Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Bartosz Bereszyński, czy Piotr Zieliński. Niemniej opiekun polskiej ekipy ma też kilka problemów.

Z powodu kontuzji na Mistrzostwach Europy na pewno nie zagrają Krystian Bielik, czy Jacek Góralski. Ostatnio do tej dwójki dołączyli również Krzysztof Piątek i Arkadiusz Reca. Tym samym niewykluczone, że szansę od portugalskiego trenera otrzymają Dawid Kownacki, czy Jakub Świerczok. Niewykluczone, że do drużyny narodowej wróci też Tomasz Kędziora, który ostatnio mógł cieszyć się z podwójnej korony na Ukrainie po wygraniu mistrzostwa i krajowego pucharu.

Ogłoszenie kadry na Euro 2020, transmisja na żywo w TV

Poniedziałkowa konferencja prasowa Paulo Sousy będzie oczywiście dostępna w polskiej telewizji. Transmisja na żywo z wydarzenia będzie dostępna na antenach TVP Sport i Polsat Sport News. Transmisja ma się zacząć mniej więcej o 11:45.

Ogłoszenie kadry na Euro 2020: transmisja online

Transmisja z konferencji prasowej Paulo Sousy, w której trakcie ogłoszona zostanie kadra reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy, będzie również dostępna w internecie. Wydarzenie na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS. Ponadto konferencja prasowa będzie transmitowania na stronie internetowej Sport.tvp.p. oraz na dzięki kanałowi Łączy nas piłka na platformie YouTube.

Komentarze