Szkocja – Czechy: transmisja online – gdzie obejrzeć mecz?

Piłkarze reprezentacji Szkocji
Piłkarze reprezentacji Szkocji PressFocus

Ze spotkania Szkocja – Czechy: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek (14 czerwca) o godzinie 15:00. Spotkanie w Glasgowodbędzie się w ramach Euro 2020. Zobacz, gdzie można oglądać mecz Szkocja – Czechy na żywo – w telewizji i online.

Mecz Szkocja – Czechy: gdzie oglądać mecz Euro online?

W poniedziałek rozegrane zostanie drugie spotkanie grupy D Euro 2020. Na Hampden Park w Glasgow reprezentacja Szkocji przed własną publicznością zmierzy się z Czechami. Obie drużyny celują w awans do fazy pucharowej i pierwszy mecz w turnieju jest w tej kwestii niezwykle istotny.

Za faworytów tej grupy uznawane są reprezentacje Anglii i Chorwacji, które w niedzielę stoczyły zacięty bój. Mecz zakończył się wygraną 1:0 Synów Albionu, ale Chorwaci z pewnością nie stoją z tego powodu na straconej pozycji. To właśnie Chorwacja będzie rywalem Szkocji i Czech w walce o drugie miejsce w tabeli.

Obie drużyny zdają sobie sprawę, że nie mogą sobie pozwolić na porażkę w meczu, który rozegrany zostanie w poniedziałkowe popołudnie. Kto będzie górą? Trudno powiedzieć. Mecz nie ma zdecydowanego faworyta, a końcowym rezultacie może zadecydować dyspozycja dnia. Sprawdź nasze typy na mecz Szkocja – Czechy. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

Szkocja – Czechy, transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie grupy D Euro 2020 w Glasgow, podobnie jak pozostałe spotkania finałów Mistrzostw Europy, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Szkocja – Czechy transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP 1 i TVP 4K. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 15:00, skomentują Rafał Wolski i Kamil Kosowski.

Szkocja – Czechy: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Hampden Park, będzie również dostępna w internecie. Mecz Szkocja – Czechy Ukraina online na żywo obejrzysz za pośrednictwem strony internetowej tvpsport.pl, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Szkocja – Czechy: kursy bukmacherskie

Dzisiejsze spotkanie w Glasgow nie ma zdecydowanego faworyta. Zdaniem bukmacherów, analizując kursy oferowane przez nich na ten mecz, możliwe jest każde rozstrzygnięcie.

Szkocja
Czechy
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 14. czerwca 2021 14:56.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze