RB Lipsk – Bayern: transmisja, gdzie oglądać online?

RB Lipsk - Bayern Monachium
RB Lipsk - Bayern Monachium PressFocus

Z meczu RB Lipsk – Bayern: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (3 kwietnia) o godzinie 18:30. Spotkanie w Lipsku odbędzie się w ramach 27. kolejki Bundesligi. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

RB Lipsk – Bayern: kluczowy mecz w walce o tytuł

Oczy piłkarskich Niemiec w sobotę będą skierowane na Lipsk, gdzie dojdzie do pojedynku, który może mieć decydujące znaczenie w walce o mistrzostwo Niemiec. Zajmujący drugie miejsce w tabeli Bundesligi RB Lipsk podejmował będzie liderujący Bayern Monachium. Obie drużyny dzielą obecnie cztery punkty, a do końca sezonu pozostało osiem kolejek.

W Lipsku zdają sobie sprawę, że muszą w tym meczu pokusić się nawet o zwycięstwo, aby marzyć o tytule. Doskonale wiedzą również, że jest to doskonała okazja, bowiem w zespole gości nie wystąpi Robert Lewandowski. Reprezentant Polski był w obecnym sezonie gwarantem goli dla bawarskiego giganta. Teraz sztab szkoleniowy Bayernu będzie musiał poszukać innego rozwiązania w ofensywie, które pozwoli im na znalezienie sposobu na świetną obronę rywali.

W czterech ostatnich bezpośrednich pojedynkach nie doszło do rozstrzygnięcia na korzyść którejś ze stron. Wszystkie mecze zakończyły się remisami. Jak będzie w sobotę? Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz RB Lipsk – Bayern, Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

RB Lipsk – Bayern: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy mecz na Red Bull Arena, podobnie jak większość pozostałych spotkań tej serii, będzie oczywiście dostępny w polskiej telewizji. Z meczu 27. kolejki Bundesligi: RB Lipsk – Bayern transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Pojedynek, który rozpocznie się o godzinie 18:30 skomentują Patryk Mirosławski i Sebatian Chabiniak.

RB Lipsk – Bayern: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie w Monachium, będzie również dostępna w internecie. Mecz RB Lipsk – Bayern: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

RB Lipsk – Bayern: kursy bukmacherskie

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 3. kwietnia 2021 18:29.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze