Ararat – Śląsk: transmisja w TV i online. O której gra Śląsk?

Waldemar Sobota
Waldemar Sobota PressFocus

Ararat – Śląsk: transmisja w TV oraz stream online. Gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Śląska? Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (22 lipca) o godzinie 15:00. Zobacz, gdzie można oglądać mecz Śląska na żywo – w telewizji i online. Dowiedz się gdzie możesz obejrzeć mecz Śląska Wrocław.

Mecz Śląska dzisiaj, gdzie oglądać

W czwartek piłkarze Śląska Wrocław przystąpią do kolejnej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Jacka Magiery tym razem zmierzą się z Araratem Erywań z Armenii. Pierwszy pojedynek rozegrany zostanie na terenie rywali.

Obie drużyny przebrnęły już przez jedną rundę eliminacyjną, bez większych problemów eliminują swoich rywali. Wrocławianie w dwumeczu okazali się lepsi od estońskiego Paide, odnosząc dwa zwycięstwa – 2:1 na wyjeździe i 2:0 u siebie. Ararat uporał się natomiast z węgierski MOL Fehervar. W pierwszym wyjazdowym meczu zremisował ze swoim rywalem 1:1, a szalę awansu na swoją stronę przechylił u siebie triumfując 2:0.

W roli faworyta do dwumeczu przystępują podopieczni Jacka Magiery, którzy w żadnym wypadku nie mogą jednak zlekceważyć swojego przeciwnika. Jak zakończy się czwartkowy mecz? Dowiedź się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Ararat – Śląsk.

Mecz Śląska dzisiaj, transmisja TV

Dzisiejszy mecz drugiej eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy będzie dostępny w polskiej telewizji. Z meczu Ararat – Śląsk transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport. Pojedynek, który rozpocznie się o godzinie 15:00 skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

Ararat – Śląsk, transmisja online

Transmisja ze spotkania będzie również dostępna w internecie. Mecz Ararat – Śląsk online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

STS
2.20

O której gra Śląsk?

Śląsk Wrocław rozegra w czwartek (22 lipca) pierwsze spotkanie drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Konferencji Europy. Jego rywalem będzie ormiański zespół Ararat Ereywań. Mecz rozegrany zostanie w Armenii i rozpocznie się o godzinie 15:00.

Ararat – Śląsk, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nieco większe szanse na wygraną w czwartkowym meczu dają podopiecznym Jacka Magiery, ale w żadnym wypadku nie odbierają również szans gospodarzom.

Ararat Erywań
Śląsk Wrocław
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 22. lipca 2021 14:56.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze