Lechia Gdańsk – Odra Opole: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (02.04.2024)

Lechia - Odra: transmisja w TV i online. O powrót na fotel lidera Fortuna 1 Ligi zagrają we wtorek podopieczni Szymona Grabowskiego. Sprawdź gdzie oglądać mecz Lechia - Odra.

Camilo Mena
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Camilo Mena

Lechia – Odra, gdzie oglądać?

Lechia Gdańsk we wtorkowy wieczór będzie starała się zrobić kolejny krok w kierunku powrotu do Ekstraklasy. Wygrana nie tylko pozwoli jej wrócić na fotel lidera, ale również powiększyć aż do ośmiu punktów przewagę nad trzecim miejscem. Gospodarze zagrają również o szóste z rzędu ligowe zwycięstwo i są oczywiście zdecydowanym faworytem.

Piłkarze Odry Opole na pewno będą chcieli napsuć krwi faworyzowanemu przeciwnikowi, ale nie mają po swojej stronie zbyt wielu argumentów. W tym roku wygrali tylko jedno z pięciu rozegranych spotkań. Trzeba jednak również podkreślić, że na koncie mają trzy kolejne wyjazdy bez porażki. Sprawdź typy na mecz Lechia – Odra.

Lechia – Odra, transmisja w TV

Mecz Lechii z Odrą rozegrany zostanie we wtorek (2 kwietnia) o godzinie 20:30. Transmisja “na żywo” z tego spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra,

Lechia – Odra, transmisja online

Rywalizację obu klubów będzie można oglądać także online. Transmisja będzie dostępna w usłudze Polsat Box Go. Aby obejrzeć mecz trzeba mieć jednak wykupiony odpowiedni pakiet.

Lechia – Odra, kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Lechii 83%
remisem 7%
wygrana Odry 10%
208+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Lechii
  • remisem
  • wygrana Odry

Lechia – Odra, kursy bukmacherskie

Lechia Gdańsk większość atutów ma po swojej stronie. Przekłada się to oczywiście na szanse obu zespołów na wygraną. Bukmacherzy, patrząc po kursach bukmacherskich, zdecydowanie stawiają w tym meczu na gospodarzy.

Lechia Gdańsk
Odra Opole
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2 kwietnia 2024 20:28.
Gdzie obejrzeć mecz Lechia – Odra?

Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra.

Kiedy odbędzie się spotkanie Lechia – Odra?

Mecz rozegrany zostanie we wtorek (2 kwietnia) o godzinie 20:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze