Korea Południowa – Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (02.12.2022)

Cristiano Ronaldo
IMAGO / Agencia MexSport Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Gdzie oglądać mecz Korea Południowa – Portugalia? O trzecie zwycięstwo w fazie grupowej zagrają w piątkowe popołudnie Cristiano Ronaldo i spółka. Portugalia przystąpi do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Korea Płd. – Portugalia.

Korea Południowa – Portugalia, gdzie oglądać

Reprezentacja Portugalii awans do fazy pucharowej zapewniła sobie dzięki zwycięstwom nad Ghaną i Urugwajem. Stawką piątkowego meczu z Koreą Południową jest dla nich zagwarantowanie sobie wyjścia z grupy z pierwszego miejsca, a wystarcza im do tego remis. Drużyna Fernando Santosa z pewnością jednak zagra o pełną pulę.

Korea Południowa po dwóch spotkaniach ma na swoim koncie tylko jeden punkt, ale cały czas liczy się w walce o awans. Podstawowym warunkiem, którego spełnienie da jej na to szanse jest pokonanie Portugalii. O to będzie jednak bardzo trudno. Sprawdź nasze typy na mecz Korea Płd. – Portugalia.

Korea Południowa – Portugalia, transmisja TV

Mecz grupy H mistrzostw świata pomiędzy Koreą Południową i Portugalią, który rozegrany zostanie w piątek (2 grudnia) o godzinie 16:00, będzie transmitowane na kanale TVP2. Spotkanie skomentują Maciej Iwański i Sebastian Mila.

Korea Południowa – Portugalia, transmisja online

Za pośrednictwem internetu mecz obejrzymy na stronie sport.tvp.pl. Ponadto transmisja online będzie dostępna w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Korea Południowa – Portugalia, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w roli faworyta piątkowego meczu stawiają oczywiście Portugalię, ale w żadnym wypadku nie odbierają szans na sukces Korei Południowej.

Gdzie obejrzeć mecz Korea Płd. – Portugalia?

Mecz Korea Południwa – Portugalia będzie transmitowany na kanale TVP2.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Korea Południowa – Portugalia?

Spotkanie odbędzie się w piątek (2 grudnia) o godzinie 16:00.

Komentarze