Konferencja Fernando Santosa: gdzie oglądać? Transmisja konferencji PZPN (24.01.2023)

Fernando Santos
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Fernando Santos

Fernando Santos zostanie we wtorek zaprezentowany jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski. Konferencja prasowa z udziałem portugalskiego szkoleniowca odbędzie się na Stadionie Narodowym. Sprawdź gdzie obejrzeć konferencję i prezentację nowego trenera reprezentacji Polski.

Kiedy konferencja PZPN? Fernando Santos nowym trenerem reprezentacji

W poniedziałek wyjaśniło się kto zostanie następcą Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski i kto poprowadzi drużynę w eliminacjach do Euro 2024. Wybór prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszy padł na doświadczonego Fernando Santosa, który przez osiem ostatnich lat prowadził reprezentację Portugalii, a wcześniej był selekcjonerem reprezentacji Grecji.

Konferencja podczas której Fernando Santos zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski odbędzie się we wtorek (24 stycznia) o godzinie 13:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Konferencja Fernando Santosa: transmisja

Pierwszą konferencję prasową Fernando Santosa w roli selekcjonera reprezentacji Polski będzie można oglądać między innymi za pośrednictwem internetu. Transmisja “na żywo” będzie prowadzona na oficjalnym youtubowym kanale Łączy Nas Piłka.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze