Kamerun – Brazylia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (02.12.2022)

Gabriel Jesus
fot. PressFocus Na zdjęciu: Gabriel Jesus

Gdzie oglądać mecz Kamerun – Brazylia? Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie na Lusail Iconic Stadium. Mimo że Canarinhos podejdą do potyczki prawdopodobnie w eksperymentalnym składzie. W tym miejscu możesz zapoznać się z informacjami, gdzie znaleźć transmisję z tego spotkania w TV i online.

Kamerun – Brazylia, gdzie oglądać

Reprezentacja Kamerunu stanie przed bardzo trudnym wyzwaniem, bo musi pokonać Brazylię, aby marzyć o grze w fazie pucharowej mundialu. Afrykanie jednocześnie będą liczyć na remis lub zwycięstwo Serbii w meczu ze Szwajcarią. Kameruńczycy jednocześnie liczą na przerwanie serii sześciu spotkań bez zwycięstwa.

Canarinhos wystarczy natomiast punkt do wygrania rywalizacji w grupie G. Chociaż trudno oczekiwać, aby team Tite był nastawiony na grę na remis, bo może pochwalić się dziewięcioma zwycięstwami z rzędu. Brazylia do piątkowej batalii podejdzie po wiktorii nad Szwajcarią (1:0). Serbowie zremisowali natomiast ostatnio z Kamerunem po świetnym meczu (3:3).

Typy bukmacherskie na dziś – sprawdź, jak typujemy pozostałe spotkania kolejki!

Kamerun – Brazylia, transmisja TV

Konfrontacja na Lusail Iconic będzie dostępna w telewizji. Mecz będzie można zobaczyć na antenie TVP 1. Spotkanie zacznie się o 20:00, a skomentuje je Dariusz Szpakowski i Kamil Kosowski.

Kamerun – Brazylia, transmisja online

Potyczka w Lusail będzie oczywiście do obejrzenia także w internecie. Spotkanie Kamerun – Brazylia będzie można zobaczyć na stronie internetowej Sport.tvp.pl, czy dzięki aplikacji na urządzenia mobilne TVP Sport. Jest ona także do pobrania na Smart TV. Rywalizacja będzie również transmitowana na platformie CANAL+ online, gdzie niedawno dołączyły stacje TVP 1 i TVP 2.

Kamerun – Brazylia, kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w piątkowej batalii są Canarinhos. Kurs na zwycięstwo Brazylii wynosi mniej więcej 1,30.

Gdzie obejrzeć mecz Kamerun – Brazylia?

Mecz Kamerun – Brazylia będzie transmitowany na antenie TVP 1.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Kamerun – Brazylia?

Spotkanie odbędzie się w piątek (2 grudnia) o godzinie 20:00.

Komentarze