Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (27.04.2022)

Piłkarze Górnika Polkowice
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Górnika Polkowice

Gdzie obejrzeć mecz Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie? W środę czeka nas mecz na dnie tabeli pierwszej ligi. Zmierzą się dwie drużyny zamykające ligową stawkę, dla których wygrana w tym spotkaniu może przedłużyć ich szanse na utrzymanie. Sprawdź gdzie obejrzysz ten mecz za darmo.

1. liga

27 kwietnia 2022

18:00

Górnik Polkowice
GKS Jastrzębie
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 kwietnia 2022 18:02.

Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie, gdzie obejrzeć

Obie drużyny przed środowym meczem znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. GKS Jastrzębie zamykają ligową stawkę z zaledwie 21 punktami na koncie. Do bezpiecznej lokaty na pięć spotkań przed końcem sezonu traci obecnie dziewięć punktów. Sytuacja Górnika Polkowice jest niewiele lepsza, bowiem zgromadził na swoim koncie do tej pory tylko dwa punkty więcej od swojego najbliższego rywala.

Górnik w środę zagra u siebie, ale w jego przypadku trudno mówić o atucie własnego boiska. Przed własną publicznością drużyna z Polkowic wygrała w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie. Z drugiej strony GKS Jastrzębie tylko raz zdołał wywieźć komplet punktów z terenu rywala.

W meczu rundy jesiennej zdecydowanie górą w pojedynku obu drużyn był GKS Jastrzębie, który u siebie wygrała pewnie 3:1.

Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie, transmisja na żywo w TV

Środowego pojedynku, który może sprawić, że jedna z drużyn zostanie pozbawiona praktycznych szans na pozostanie w lidze, nie obejrzymy w telewizji. Transmisja będzie jedynie dostępna w internecie, a dostęp do niej można uzyskać za darmo. Warunki przedstawiamy poniżej.

Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie: transmisja na żywo za darmo

Jak obejrzeć środowe spotkanie Górnika z GKS-em zupełnie za darmo? To bardzo proste. Wystarczy skorzystać z promocji przygotowanej przez Fuksiarza, który pozwala na odebranie zupełnie za darmo dostępu na 30 dni do usługi Polsat Box Go, za pośrednictwem której można oglądać wszystkie mecze pierwszej ligi. Oto co trzeba zrobić.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie, transmisja online

Mecz Górnika Polkowice z GKS-em Jastrzębie będzie można obejrzeć za pośrednictwem internetu w usłudze Polsat Box Go. Dostęp do niej można uzyskać na 30 dni za darmo. Warunkiem jest skorzystanie z wyżej opisanej oferty Fuksiarza.

Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie, kursy bukmacherskie

Kursy oferowane na ten mecz przez bukmacherów wskazują, że faworytem do zwycięstwa jest Górnik Polkowice. Czy drużyna z Dolnego Śląska wykorzysta atut własnego boiska?

Górnik Polkowice
GKS Jastrzębie
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 kwietnia 2022 18:02.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie?

Środowy pojedynek będzie można obejrzeć za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze