GKS Jastrzębie – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (23.04.2022)

Karol Danielak
PressFocsu Na zdjęciu: Karol Danielak

Gdzie obejrzeć mecz GKS Jastrzębie – Widzew? W sobotnie popołudnie Łodzianie będą chcieli umocnić się na miejscu premiowanym awansem do Ekstraklasy. Sprawdź gdzie obejrzeć za darmo mecz.

1. liga

23 kwietnia 2022

15:00

GKS Jastrzębie
Widzew Łódź
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 kwietnia 2022 14:59.

GKS Jastrzębie – Widzew, gdzie obejrzeć

Na sześć kolejek przed zakończeniem obecnego sezonu Widzew zajmuje drugie miejsce w tabeli pierwszej ligi, ale ma niewielką przewagę nad rywalami w walce o awans. Do sobotniego spotkania w Jastrzębiu Zdrój przystąpi w roli faworyta, licząc na potwierdzenie dobrej formy z ostatnich kolejek. Widzew wygrał bowiem trzy z czterech ostatnich ligowych spotkań.

Tymczasem drużyna GKS-u zamyka obecnie ligową stawkę i jej szanse na utrzymanie się w lidze są bardzo małe. Do bezpiecznej lokaty traci już sześć punktów i trudno się spodziewać, aby w sobotę była w stanie odrobić choćby część strat.

W tym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą już dwa razy i za każdym razem górą był Widzew. W ligowym meczu wygrał 3:1, natomiast w pucharowym starciu zwyciężył 4:1.

GKS Jastrzębie – Widzew, transmisja na żywo w TV

Transmisja z sobotniego spotkania nie będzie dostępna w telewizji. Posiadająca prawa do pokazywania meczów pierwszej ligi stacja Polsat w ten weekend zdecydowała się na transmitowanie innych pojedynków. Obejrzenie meczu będzie jednak możliwe za pośrednictwem internetu, a poniżej prezentujemy sposób pozwalający na uzyskanie dostępu do transmisji za darmo.

GKS Jastrzębie – Widzew: transmisja na żywo za darmo

Sobotni mecz GKS-u Jastrzębie z Widzewem rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie transmitowany w usłudze Polsat Box Go. Aby uzyskać do niej dostęp na 30 dni zupełnie za darmo wystarczy spełnić proste warunki promocji przygotowanej przez Fuksiarza. Prezentujemy je poniżej.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

GKS Jastrzębie – Widzew, transmisja online

Stream online z sobotniego spotkania 29. kolejki pierwszej ligi będzie dostępny w usłudze Polsat Box Go. Oczywiście trzeba posiadać odpowiedni pakiet, ale teraz dostęp do usługi można uzyskać na 30 dni za darmo. Powyżej przedstawiliśmy warunki tej oferty.

GKS Jastrzębie – Widzew, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na wygraną dają gościom z Łodzi, ale nie traktują ich jako murowanych faworytów do zwycięstwa.

GKS Jastrzębie
Widzew Łódź
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 kwietnia 2022 14:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz GKS Jastrzębie – Widzew?

Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze