Francja – Polska: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (04.12.2022)

Robert Lewandowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Gdzie oglądać mecz Polska – Francja? Po 36 latach reprezentacja Polski ponownie zagra w fazie pucharowej mistrzostw świata. W niedzielne popołudnie w ramach 1/8 finału zmierzy się z faworyzowaną Francją. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Francja – Polska.

Polska – Francja, gdzie oglądać

Reprezentacja Polski zrealizowała już cel jaki postawiła przed sobą przed mistrzostwami świata. Było nim wyjście z grupy i występ w fazie pucharowej. Biało-czerwoni grę w 1/8 finału zapewnili sobie niemal w dramatycznych okolicznościach, mając przy tym bardzo dużo szczęścia. Teraz czeka ich bardzo trudna przeprawa, bowiem na ich drodze stanie jeden z faworytów do końcowego triumfu – reprezentacja Francji.

Trójkolorowi przystąpią do tego meczu niemal w roli murowanego faworyta do zwycięstwa. Biało-czerwoni nie mają natomiast nic do stracenia i będą szukać sposobu, aby sprawić jak najwięcej problemów swoim przeciwnikom. Czy mają szansę na sprawienie sensacji? Zdaniem bukmacherów nie. Sprawdź nasze typy na mecz Polska – Francja.

Francja – Polska, promocje bukmacherów

Niezwykle ciekawe oferty na niedzielny mecz Francja – Polska przygotowali dla Czytelników goal.pl legalni bukmacherzy. W poniższej tabeli prezentujemy najciekawsze z nich. Pamiętaj, że z ofert możesz skorzystać rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

bukmacherpromocjabonus
STSzakład bez ryzyka 140 zł (najwyższy na rynku)Odbierz bonus!
Superbetkurs 150.00 na gola Polski + bonus 50 zł za gole Lewego
kurs 150.00 na zwycięstwo Francji lub Polski
Odbierz bonus!
BETFANkurs 150.00 na celny strzał Polski lub jego brakOdbierz bonus!
Totalbetzakład bez ryzyka do 200 złOdbierz bonus!
Fortunabonus 200 zł za 7 obronionych strzałów przez SzczęsnegoOdbierz bonus!
PZBukfreebet 5 zł za każdą obronę SzczęsnegoOdbierz bonus!
eWinnerkurs 100.00 na gola Francji lub PolskiOdbierz bonus!

Francja – Polska, transmisja TV

Mecz Francja – Polska rozegrany zostanie 4 grudnia (niedziela) o godzinie 16:00 na Al Thumama Stadium. Spotkanie będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Pojedynek obu zespołów skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Francja – Polska, transmisja online

Z meczu Francja – Polska nie zabraknie również internetowej transmisji. Będzie ona dostępna na internetowej stronie sport.tvp.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Francja – Polska z Tetrykami

Podobnie jak poprzednie mecze Polski na katarskim mundialu, także spotkanie 1/8 finału z Francją będzie można oglądać wspólnie z Tetrykami: Leszkiem Milewskim i Kubą Olkiewiczem, wspieranymi przez Julka Sipikę. Początek o godzinie 15:30.

Francja – Polska, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie dają w tym meczu większych szans reprezentacji Polski. Kursy na zwycięstwo Biało-czerwonych potrafią sięgać nawet 10.00.

Gdzie obejrzeć mecz Francja – Polska?

Mecz Francja – Polska będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K..

Kiedy rozegrany zostanie mecz Francja – Polska?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (4 grudnia) o godzinie 16:00.

Komentarze