FAME MMA 11 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online!

FAME MMA 11 gdzie oglądać
FAME MMA 11 gdzie oglądać PressFocus

Już dzisiaj czeka nas 11 gala FAME MMA. Podczas niej będziemy świadkami kilku ciekawych starć, w tym m.in. rywalizacji Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Sporo osób zastanawia się więc, gdzie oglądać dzisiaj FAME MMA 11? Czy można to zrobić na żywo w TV? Sprawdź, co wiadomo o transmisji z FAME MMA!

Galę FAME MMA możesz legalnie obstawiać w Betclic – tylko z kodem promocyjnym: GOALPL

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Betclic

Aż do 550 zł

Cashback do 550 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

FAME MMA 11 – gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się FAME MMA 11, kolejna gala freak fightową organizowana tym razem w Gliwicach. Tego wieczoru będziemy więc świadkami kilku interesujących pojedynków. Sporo osób chciałoby zobaczyć na żywo znanych influencerów, którzy powalczą w oktagonie, więc sprawdź, gdzie oglądać dzisiaj FAME MMA 11.

GalaFAME MMA 11
Data2. października 2021
MiejsceGliwice Arena
Transmisja TVTylko PPV (płatny stream)
Walka wieczoruBorys Mańkowski – Norman Parke
BukmacherBetclic

FAME MMA 11 – za darmo w Internecie

Legalnie całą galę FAME MMA 11 nie obejrzysz za darmo w Internecie. Zazwyczaj włodarze federacji decydują się na pokazywanie tylko dwóch lub trzech pierwszych walk na YouTubie. Reszta jest już dostępna jedynie w specjalnym systemie PPV, za który trzeba zapłacić. Najtańszy pakiet kosztuje 24,99 PLN. W przeciwieństwie jednak do innych gal, tej nie da się obejrzeć w całości za darmo.

FAME MMA 11 – dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jak oglądać FAME MMA 11 w TV? Na to pytanie także często szukacie odpowiedzi, więc śpieszymy z pomocą. Jest możliwość przerzucenia obrazu z telefonu na TV za pomocą chromecasta. To usługa, która streamuje obraz w ramach jednego Wi-Fi. Możesz także po prostu podpiąć urządzenie po kablu HDMI i dzięki temu wyświetlać obraz na telewizorze. Bezpośrednio jednak na kanałach TV nie będzie pokazywane FAME MMA.
Skoro już wiesz, gdzie oglądać FAME MMA 11, to poruszmy jeszcze kwestię typów i kursów. Partnerem tej federacji jest Betclic. To bukmacher, który wystawił szeroką ofertę zakładów, a jej przegląd znajdziesz w specjalnym tekście o kursach na FAME MMA 11.

FAME MMA – Mańkowski vs Parke

Betclic
1.42
B. Mańkowski
2.50
N. Parke
Odwiedź Betclic

Jak oglądać FAME MMA 11 w TV?

Na to pytanie także często szukacie odpowiedzi, więc śpieszymy z pomocą. Jest możliwość przerzucenia obrazu z telefonu na TV za pomocą chromecasta. To usługa, która streamuje obraz w ramach jednego Wi-Fi. Możesz także po prostu podpiąć urządzenie po kablu HDMI i dzięki temu wyświetlać obraz na telewizorze. Bezpośrednio jednak na kanałach TV nie będzie pokazywane FAME MMA.
Skoro już wiesz, gdzie oglądać FAME MMA 11, to poruszmy jeszcze kwestię typów i kursów. Partnerem tej federacji jest Betclic. To bukmacher, który wystawił szeroką ofertę zakładów, a jej przegląd znajdziesz w specjalnym tekście o kursach na FAME MMA 11.

FAME MMA 11 – stream na żywo online

Jak już dobrze wiesz, FAME MMA 11 na żywo online można obejrzeć jednak jedynie na stronie gali, gdzie trzeba wykupić płatny dostęp. Ten kosztuje nawet kilkadziesiąt złotych, w zależności od pakietu, jaki się wybierze. Te różnią się nie tylko ceną, ale też rzeczami, jakie dają. Podstawowa jakość to 720p, ale można wybrać także 1080p i dodatkowe materiały zza kulis.

FAME MMA 11 – zapowiedź gali

Gala FAME MMA 11 zapowiada się na bardzo ciekawą. W końcu podczas niej w oktagonie będą takie osoby, jak Mańkowski, Parke, Wardęga, Dubiel, czy Filipek. To znane persony, które wiele osób obserwuje. Najpopularniejsi influencerzy walczący na FAME MMA 11 mają nawet ponad 700 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Na pewno walki Normana Parke, czy Marcina Dubiela zapowiadają się na najciekawsze, ale trudno tutaj w karcie walk doszukać się nudnego starcia. Warto więc zapoznać się też z ofertą od Betclic. Ten bukmacher ma bowiem zakłady na walkę.

Więcej o walkach i typach bukmacherskich na FAME MMA przeczytasz na serwisie Zagranie.com

FAME MMA 11 – FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o galę FAME MMA 11.

FAME MMA 11 PPV gdzie kupić?

Transmisję prowadzi organizator gali na swojej stronie internetowej. Warto też zajrzeć na stronę sponsora wydarzenia, czyli bukmachera Betclic. Bukmacher regularnie organizuje konkursy rozdając kody do transmisji w nagrodach.

FAME MMA 11 – jaka jest karta walk?

Wydarzeniem wieczoru będzie walka Mańkowski – Parke. Pełną listę walk wraz z zapowiedzią znajdziesz tutaj.

Kiedy FAME MMA 11?

Gala FAME MMA 11 odbędzie się 2. października 2021 roku w Gliwicach.

Komentarze