FAME MMA 11 – zapowiedź gali i analiza od Zagranie.com

FAME MMA
FAME MMA PressFocus

Drugiego października odbędzie się już jedenasta edycja gali FAME MMA. Włodarze przygotowali dla nas ciekawe, mocno medialne zestawienia. Szczególną uwagę przykuwa oczywiście main event, w którym zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego i Normana Parke. Galę FAME MMA 11 będzie można oglądać w systemie PPV i w gliwickiej Arenie! Zapraszamy do zapowiedzi wszystkich walk!

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Na FAME MMA 11 zagrasz tylko w Betclic

Wyłącznym partnerem bukmacherskiej gali FAME MMA 11 po raz kolejny jest Betlic. Oznacza to, że tylko u tego bukmachera będziesz mógł postawić zakłady na zbliżającą się wielkimi krokami galę. Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta w Betlic, mamy dla Ciebie specjalną promocję. Rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym GOALPL otrzymasz zakład bez ryzyka do kwoty 550 zł.

Cashback do 550 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Norman “Stormin” Parke vs Borys “The Tasmanian Devil” Mańkowski

Walka wieczoru nie będzie zwykłym pojedynkiem. Gwiazdy main eventu zmierzą się ze sobą w intrygująco brzmiącej formule “street style dirty boxing”. Będzie to starcie w rękawicach MMA, rozgrywające się w ciągu 15 minut, bez podziału na rundy. Parke i Mańkowski walczyli już ze sobą 2 lata temu, w czystej formule MMA – wówczas triumfował Irlandczyk. Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na FAME MMA 11 od ekipy Zagranie.com!

Marcin Dubiel vs Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki

W nadchodzącym FAME MMA mieliśmy trochę szachowania w poszczególnych zestawieniach. Z Wojciechem Przeździeckim miał początkowo zmierzyć się Sylwester Wardęga, jednak odniesiona kontuzja wykluczyła go z możliwości walki w formule MMA. Ta sytuacja nie pozbawiła Wojciecha Przeździeckiego walki na nadchodzącej gali. Jego nowym rywalem będzie Marcin Dubiel, który walczył podczas ostatniej edycji. Wygrał wówczas poddając swojego przeciwnika w drugiej rundzie.

Sylwester Wardęga vs Daniel “Danny” Ferreri

Odniesiona przez Sylwestra Wardęgę kontuzja poskutkowała zmianą jego rywala i formuły pojedynku. Youtuber miał początkowo zmierzyć się z Wojciechem Przeździeckim – jego nowym rywalem będzie Daniel Ferreri, debiutujący w organizacji FAME. Panowie zmierzą się wprawdzie w rękawicach MMA, ale w formule bokserskiej.

Norbert “Smolasty” Smoliński vs Piotr “MiłyPan” Kołaczyński

Choć do tej pory w FAME MMA zazwyczaj mierzyli się ze sobą youtuberzy i mniej lub bardziej znani influencerzy, organizacja pokazuje, że otwiera się również na innych celebrytów. Na nadchodzącej gali pojedynek stoczy dwóch muzyków: raper i wokalista disco polo. Dla obydwu będzie to debiut w MMA.

Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja

Zdecydowanie większym doświadczeniem może pochwalić się Karolina Brzuszczyńska, która toruje sobie obecnie drogę do pasa organizacji FAME MMA. Pojedynek z debiutującą Patrycją Wieją może więc mieć charakter “do jednej bramki”.

Marcin Malczyński vs Arkadiusz Tańcula

Malczyński nie pokazał zbyt wiele w ostatniej walce. Natomiast mimo że Tańcula zanotował zwycięstwo z Mateuszem Murańskim, po wygranej tej pozostał pewien niesmak, gdy to właśnie on, a nie jego przeciwnik opuścił oktagon na noszach. Zatem jeśli chce dobrze zaprezentować się w walce z Malczyńskim, powinien wyciągnąć wnioski i popracować nad kondycją.

Michał “Boxdel” Baron vs Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski

Na FAME 11 starcie stoczy jeden z włodarzy organizacji – Michał “Boxdel” Baron. Ma on na swoim koncie 2 pojedynki w MMA, natomiast jego przeciwnik będzie debiutował. W tej walce jednak może zdarzyć się wszystko.

Filip “Filipek” Marcinek vs Amadeusz “Ferrari” Roślik

Jak dotąd “Filipek” stoczył 3 pojedynki w FAME MMA. Wszystkie zakończyły się decyzją – dwukrotnie na jego korzyść. Amadeusz “Ferrari” Roślik może pochwalić się większym doświadczeniem w oktagonie (6 walk, w tym jedna w formule bokserskiej), ale zdecydowanie słabszym rekordem. Warto tu wspomnieć o ciekawym zakładzie, jaki zawarli ze sobą “Boxdel” i “Ferrari” – jeśli ten drugi zwycięży w 1. rundzie, otrzyma od włodarza… 100 tys. zł!

Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksandr “Sasha” Muzheiko

Nie za wiele wiemy o przeciwniku “Krychy”, poza faktem, że brał udział w programie Top Model, ale raczej nie dziwi fakt, że to właśnie Wilczak jest faworytem bukmacherów. W przeciwieństwie do “Sashy” widzieliśmy go w oktagonie już czterokrotnie, co daje mu przewagę doświadczenia.

Piotr “Szeli” Szeliga vs Krzysztof “Fericze” Ferenc

Panowie wywodzą się z kulturystyki. Dla Krzysztofa Ferenca nadchodzący pojedynek będzie debiutem. Z kolei “Szeli” ma na swoim koncie 2 występy, w tym jeden na gali FEN. Bukmacherzy delikatnie faworyzują jednak Ferenca.

Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs Piotr “Popo” Węgrzyn

Obaj zawodnicy będą debiutowali w organizacji FAME. Choć to “Popo” jest faworytem bukmacherów, warto zwrócić uwagę na “Mixera”, który swoje umiejętności szlifuje w poznańskim klubie Ankos MMA.

Materiał przygotowany przez serwis Zagranie.com

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze