Czechy – Dania: gdzie oglądać mecz Euro 2020?

Patrik Schick
Patrik Schick fot. Grzegorz Wajda

Gdzie obejrzeć mecz Czechy – Dania? Z meczu Czechy – Dania: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji i online. O której godzinie mecz Czechy – Dania? Spotkanie 1/4 finału Mistrzostw Europy odbędzie się w Baku. Zobacz, gdzie można oglądać mecz Czechy – Dania na żywo – w telewizji i online za darmo. Sprawdź, o której jest mecz Czechy – Dania.

Mecz Czechy – Dania: gdzie oglądać mecz Euro online?

Bardzo interesująco zapowiada się konfrontacja z udziałem Czerwono-białych i naszych południowych sąsiadów. Tak naprawdę każde rozstrzygnięcie w tym starciu jest możliwe. Emocji i zwrotów akcji nie powinno w tej batalii zabraknąć.

Reprezentacja Danii awansowała do ćwierćfinału dzięki efektownemu zwycięstwu nad Walią 4:0. Tymczasem Czesi w pokonanym polu pozostawili ostatnio Holandię, wygrywając 2:0.

W dzisiejszym meczu trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Kto będzie górą w tym starciu? Sprawdź nasze typy na mecz Czechy – Dania. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania Euro 2020.

Czechy – Dania, transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie 1/4 finału Euro 2020 w Baku podobnie jak pozostałe mecze finałów Mistrzostw Europy, będzie dostępne w polskiej telewizji. Ze spotkania Euro 2020: Czechy – Dania transmisja na żywo będzie dostępna na antenach TVP 2, TVP Sport i TVP 4K. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 18:00, skomentują Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak.

Czechy – Dania: transmisja online za darmo

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Stadion Olimpijski, będzie również dostępna w internecie. Mecz Czechy – Dania online na żywo obejrzysz za internetowej stronie Tvpsport.pl oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

O której godzinie mecz Czechy – Dania

Spotkanie w ramach 1/4 finału Euro 2020: Czechy – Dania rozegrane zostanie w sobotę (3 lipca). Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Przewidywane składy na mecz Czechy – Dania

Drużyna Jaroslava Silhavy’ego przystąpi do potyczki na stadionie w Azerbejdżanie prawdopodobnie w swoim najmocniejszym zestawieniu, opierającym się na niezwykłym skonsolidowaniu. Można przypuszczać, że pierwszoplanową rolę odgrywać będzie Patrick Schick. Tymczasem w drużynie Czerwono-białych nie będą mogli wystąpić: Christian Eriksen, Yussuf Poulsen oraz Daniel Wass.

Czechy: Vaclik – Coufal, Celustka, Kalas, Boril, Holes, Soucek, Masopust, Barak, Sevcik, Schick

Dania: Schmeichel – Christensen, Kjaer, Vestergaard, Wass, Hojbjerg, Delaney, Maehle, Braithwaite, Dolberg, Damsgaard.

Czechy – Dania: kursy bukmacherskie

Według bukmacherów faworytem sobotniego spotkania jest reprezentacja Danii, na której wygraną kursy oscylują w okolicy 2,20.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 3. lipca 2021 17:59.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Sprawdź typy na dzisiejsze mecze Euro 2020 (02.07.2021):

Komentarze