Concordia Elbląg – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (26.09.2023)

Concordia - Widzew: transmisja w TV i online. W roli murowanego faworyta do wtorkowego meczu 1. rundy Pucharu Polski przystąpią zawodnicy z Łodzi. Sprawdź gdzie oglądać mecz Concordia - Widzew.

Bartłomiej Pawłowski i Julian Shehu
Obserwuj nas w
IMAGO/Radosław Jóźwiak/Cyfrasport Na zdjęciu: Bartłomiej Pawłowski i Julian Shehu

Concordia – Widzew, gdzie oglądać?

W jednym z wtorkowych meczów 1. rundy Pucharu Polski trzecioligowa Concordia Elbląg będzie starała się zatrzymać Widzew Łódź. Murowanym faworytem tego pojedynku są oczywiście Łodzianie, którzy nie powinni mieć problemów z ograniem zespołu zajmującego obecnie 16. miejsce w czwartej klasie rozgrywkowej.

Widzew oczywiście nie może zlekceważyć swojego przeciwnika, bowiem rozgrywki pucharowe rządzą się własnym prawami. Dla gospodarzy będzie to wielkie piłkarskie święto, podczas którego będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony na tle drużyny grającej na co dzień w Ekstraklasie.

Concordia – Widzew, transmisja w TV

Spotkanie Concordia – Widzew odbędzie się we wtorek (26 września) o godzinie 18:00. Mecz będzie można oglądać “na żywo” na kanale Polsat Sport.

Concordia – Widzew, transmisja online

Transmisja z wtorkowego spotkania w Elblągu dostępna będzie również za pośrednictwem internetu. Spotkanie obejrzymy korzystając z usługi Polsat Box Go.

Concordia – Widzew, kursy bukmacherów

Bukmacherzy nie wierzą w inne rozstrzygnięcie niż wygrana Widzew i jasno pokazują to kursy oferowane przez nich na ten mecz.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Concordia – Widzew?

Spotkanie dostępne będzie na kanale Polsat Sport.

Kiedy odbędzie się spotkanie Concordia – Widzew?

Mecz rozegrany zostanie we wtorek (26 września) o godzinie 18:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze