Clermont Foot – PSG: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream (06.08.2022)

Lionel Messi
PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi

Clermont Foot – PSG: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Już w sobotę swoje zmagania o obronę tytułu mistrza Francji rozpocznie Paris Saint-Germain. Rywalem giganta będzie nowa drużyna Mateusza Wieteski – Clermont Foot. Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji oraz internecie.

Stade Gabriel Montpied

Ligue 1

7 sierpnia 2022

20:00

Clermont Foot
Paris Saint-Germain
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 sierpnia 2022 20:53.

Clermont Foot – PSG, gdzie oglądać

Paris Saint-Germain niebawem rozpocznie swoje ligowe zmagania pod wodzą Christophe’a Galtiera. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że los dał im w prezencie spokojne wejście w sezon. Nie sposób bowiem porównywać potencjału paryskiego gwiazdozbioru z Clermont Foot.

Nowy klub Mateusza Wieteski kiepsko też radził sobie w bezpośrednich starciach z mistrzami Francji. W minionej kampanii przegrali u siebie 1:6, zaś na wyjeździe 0:4. PSG w dodatku podejdzie do sobotniego starcia w najmocniejszym składzie i wzmocnione triumfem w Superpucharze Francji.

Sprawdź nasze typy na mecz Clermont Foot – PSG.

Clermont Foot – PSG, transmisja na żywo w TV

Prawa do transmitowania meczów Ligue 1 są w Polsce podzielone pomiędzy CANAL+ i Eleven Sports. Sobotni mecz mistrzów Francji obejrzysz na kanałach: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 oraz CANAL+ Sport 2.

Clermont Foot – PSG, transmisja na żywo za darmo

Transmisję z meczu Ligue 1 dla swoich klientów za darmo udostępnia STS zakłady bukmacherskie. Wystarczy spełni dwa proste warunki, aby mieć dostęp do transmisji.

Pierwszym jest oczywiście posiadanie konta w STS, a jeżeli jeszcze go nie macie rejestracji możecie dokonać klikając w poniższy baner. Drugim warunkiem jest zagranie w ciągu ostatnich 24 godzin dowolnego kuponu. Nie ma tutaj jednak żadnych wymagań dotyczących minimalnej stawki czy minimalnego kursu takiego kuponu.

Clermont Foot – PSG, transmisja online

Każdy z kanałów, na których transmitowane będzie spotkanie pomiędzy Clermont Foot a PSG znajduje się w ofercie CANAL+ Online. By uzyskać dostęp do transmisji meczu wejdź na stronę canalplus.com i wykup sportowy abonament.

Clermont Foot – PSG, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie dają szans gospodarzom w starciu z mistrzami z Paryża.

Clermont Foot
Paris Saint-Germain
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 sierpnia 2022 20:53.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Clermont Foot – PSG?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 oraz CANAL+ Sport 2.

Kiedy odbędzie się spotkanie Clermont Foot – PSG?

Mecz rozpocznie się w sobotę (6 sierpnia) o godzinie 21:00.

Komentarze