Chelsea – Fulham: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (03.02.2023)

Piłkarze Chelsea
Pressfocus Na zdjęciu: Piłkarze Chelsea

Chelsea – Fulham: transmisja w TV i online. Okienko transferowe na dobre już zamknięte, a kadra Chelsea najsilniejsza od lat. Należałoby zatem rozpocząć powolny marsz w górę ligowej tabeli. A zaległości narobiło się sporo. Włodarze The Blues nie wyobrażają sobie, żeby klub miał nie zakwalifikować się do europejskich pucharów.

Chelsea – Fulham, gdzie oglądać

Od wielu lat Chelsea nie znajdowała się tak nisko w tabeli ligowej po 20 meczach. The Blues wygrali zaledwie jedno z ostatnich pięciu spotkań w lidze, dlatego włodarze postarali się o wiele wzmocnień w zimowym oknie transferowym. Kadra jest niezwykle szeroka i bogata, dlatego kibice liczą wreszcie na poprawę wyników.

Zdanie nie będzie łatwe, bo w 22. kolejce Chelsea podejmie na własnym stadionie znakomicie spisujący się Fulham. Beniaminek wyprzedza w tabeli ligowej The Blues, a na koncie ma aż o 10 trafień więcej. W tym sezonie The Whites już raz pokonali Chelsea. Czy stać ich na powtórzenie tego wyniku na Stamford Bridge?

Sprawdźcie nasze typy na mecz Chelsea – Fulham.

Chelsea – Fulham, transmisja w TV

Niestety, piątkowe spotkanie Chelsea z Fulham dostępne do obejrzenia będzie jedynie na platformie streamingowej Viaplay. Oznacza to, że nie obejrzymy go w polskiej telewizji.

Chelsea – Fulham, transmisja online

Mecz Chelsea z Fulham można oglądać za pośrednictwem internetu dzięki platformie streamingowej Viaplay. Dostęp do transmisji zapewni wykupienie subskrypcji. Jej miesięczny koszt wynosi to tylko 34 zł.

Chelsea – Fulham, kursy bukmacherskie

Mimo kiepskiej formy i niskiej pozycji w tabeli ligowej to Chelsea typowana jest jako wyraźny faworyt piątkowego spotkania. Kurs na zwycięstwo The Blues wynosi w przybliżeniu 1.65.

Gdzie obejrzeć mecz Chelsea – Fulham?

Spotkanie Chelsea z Fulham obejrzycie jedynie w Internecie na platformie Viaplay.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Chelsea – Fulham?

Spotkanie odbędzie się w piątek (3 lutego) o godzinie 21:00

Komentarze