Carina Gubin – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (07.12.2023)

Carina - Piast: transmisja w TV i online. Czwartoligowiec z Gubina stanie na drodze ekstraklasowego Piasta w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Sprawdź gdzie oglądać mecz Carina - Piast.

Patryk Dziczek
Obserwuj nas w
IMAGO/Irek Dorożański/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Patryk Dziczek

Carina – Piast, gdzie oglądać?

W czwartkowe południe będziemy świadkami wielkiego piłkarskiego święta w przygranicznym Gubinie, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa Carina. Czwartoligowiec sensacyjnie awansowała do 1/8 finału Pucharu Polski, gdzie będzie miał okazję zmierzyć się z występującym w Ekstraklasie Piastem Gliwice. Dla gospodarzy to największy sukces w historii klubu.

Murowanym faworytem do zwycięstwa jest oczywiście Piast Gliwice. Carina nie ma jednak nic do stracenia i będzie starała się wykorzystać atut własnego boisko. Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne, powinno ono być dla niej dużym sprzymierzeńcem. Nie ma jednak wątpliwości, że inne rozstrzygnięcie niż awans Piasta będzie sensacją. Sprawdź typy na mecz Carina – Piast.

Carina – Piast, transmisja w TV

Spotkanie Carina – Piast rozegrane zostanie w czwartek (7 grudnia) o godzinie 21:00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport.

Carina – Piast, transmisja online

Mecz o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski będzie można oglądać także drogą internetową. Transmisja dostępna będzie w usłudze Polsat Box Go.

Carina – Piast, kto wygra?

Kto awansuje do 1/4 finału?

Carina 60%
Piast 40%
209+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Carina
  • Piast

Carina – Piast, kursy bukmacherów

Piast Gliwice jest murowanym faworytem do awansu do ćwierćfinału. Zespół Aleksandara Vukovicia nie może sobie pozwolić na potknięcie w starciu z czwartoligowcem.

Gdzie obejrzeć mecz Carina – Piast?

Transmisja z meczu Carina – Piast dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Kiedy odbędzie się spotkanie Carina – Piast?

Mecz rozegrany zostanie w czwartek (7 grudnia) o godzinie 12:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze