Piotr Zieliński może obrać zaskakujący kierunek. Klub z Premier League wyraża zainteresowanie

Piotr Zieliński jest od dłuższego czasu w centrum medialnego zainteresowania. Spekuluje się, że po sezonie Polak może opuścić Napoli, a jego transferem zainteresowanych jest wiele topowych drużyn. Jak poinformował Gianluca Di Marzio, wśród nich znajduje się Newcastle.

Piotr Zieliński
Pressfocus Na zdjęciu: Piotr Zieliński
  • Niepewna jest przyszłość Piotra Zielińskiego w Napoli
  • Reprezentant Polski rozważa odejście z klubu
  • Zainteresowanie 28-latkiem wykazuje Newcastle

Newcastle możliwym kierunkiem dla Piotra Zielińskiego

Znakomita forma Piotra Zielińskiego i wyniki osiągane w tym sezonie przez Napoli przyciągnęły skutecznie uwagę mediów wobec Polaka. Pomocnik ma kontrakt ważny do końca czerwca 2024 roku, jednak pojawiły się pogłoski, zgodnie z którymi miałby on opuścić Neapol wraz z końcem obecnej kampanii.

Gwiazda Napoli zwleka z podjęciem decyzji o przyszłości
Victor Osimhen

“Nie wiem, co skrywa dla mnie przyszłość. Po sezonie podyskutujemy” Victor Osimhen rozgrywa swój trzeci sezon w SSC Napoli. Już w poprzednich pokazywał znamiona dużej klasy, ale w trwającej kampanii wyrósł na jednego z najlepszych napastników w Europie. Błyszczy nie tylko w Serie A, gdzie przewodzi klasyfikacji strzelców. W środowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Eintrachtem

Czytaj dalej…

W gronie zespołów zainteresowanych reprezentantem Polski wymienia się przede wszystkim Liverpool. Według Gianluki Di Marzio 28-latek znalazł się również na celowniku aspirującego to miejsca w czołówce Premier League Newcastle. Włoski dziennikarz informuje o kilku silnych klubach, które mogą powalczyć o transfer Zielińskiego.

– Mam na myśli Newcastle, czyli zespół, który jeśli zakwalifikuje się do europejskich pucharów, poszuka zawodników zdolnych do rywalizowania na tym poziomie – stwierdził dziennikarz. 

Napoli chciałoby zatrzymać pomocnika na dłużej. Jeśli jednak ten nie wyrazi zainteresowania przedłużeniem umowy, może zostać umieszczony na liście transferowej i rozstać się latem z klubem.

Sprawdź również: Zieliński przestrzega rywali. “Teraz inne drużyny powinny się nas bać”

Komentarze