Paris-Saint Germain wytypowało już następcę Wijnalduma

Renato Sanches
Pressfocus Na zdjęciu: Renato Sanches

Georginio Wijnaldum po zaledwie jednym sezonie prawdopodobnie opuści Paris-Saint Germain. Holender ma odejść na wypożyczenie do AS Romy, a na jego miejsce do Paryża ma przybyć łączony z Milanem Renato Sanches, Fabrizio Romano i L’Equipe zgodnie podają, że Portugalczyk jest bliżej transferu do ekipy mistrza Francji, aniżeli Włoch.

  • Latem Renato Sanches był bliski przenosin do AC Milanu
  • Zgodnie z najnowszymi informacjami obecnie Portugalczyk jest o krok od transferu do PSG
  • W ekipie mistrza Francji miałby zastąpić Wijnalduma, który odejdzie na wypożyczenie do AS Romy

Sanches bohaterem wielu przepychanek w ostatnich dniach

Mimo zainteresowania ze strony m.in. FC Barcelony, Geogrginio Wijnaldum ubiegłego lata zdecydował się na dołączenie do Paris-Saint Germain. Przez długi czas nie mógł przystosować się do gry w nowej drużynie, a w najważniejszych meczach siadał na ławce rezerwowych. Sytuacja ta sfrustrowała Holendra na tyle, że zdecydował się na opuszczenie ekipy mistrza Francji już po jednym sezonie. 

Zdaniem Fabrizio Romano Wijnaldum uda się na wypożyczenie do AS Romy, a zielone światło na taki ruch dało już PSG. Na jego miejsce Paryżanie chcą sprowadzić Renato Sanchesa, który jedną nogą był już w AC Milanie. Zdaniem dziennikarza Portugalczyk obecnie jest bliżej transferu do Francji.

Podobne informacje przekazują dziennikarze L’Equipe. Ich zdaniem pomocnik Lille miał przemyśleć jeszcze raz wszystkie za i przeciw i zdecydował, że przenosiny do Paris-Saint Germain będą dla niego najlepszym rozwiązaniem. Drużyna prowadzona przez Christophe Galtiera podwyższyła swoją ofertę finansową, dzięki czemu przekonała w ten sposób Lille.

Sprawdź: Prezydent Lille potwierdził odejście Renato Sanchesa

Komentarze