Liverpool powalczy z angielskimi gigantami o transfer pomocnika PSV

Liverpool może latem sięgnąć po kolejnego po Codym Gakpo zawodnika PSV Eindhoven. Z klubem z Anfield łączony jest Ibrahim Sangare, który wzbudza ogromne zainteresowanie na rynku transferowym.

Ibrahim Sangare
Pressfocus Na zdjęciu: Ibrahim Sangare
  • Liverpool latem zamierza przeprowadzić wiele transferów
  • Na celowniku klubu znalazł się Ibrahim Sangare
  • Iworyjczykiem interesują się także Arsenal, Tottenham i Chelsea

Kolejny zawodnik PSV może zasilić szeregi Liverpoolu

Liverpool szykuje się na wielkie zakupy w letnim oknie transferowym. Nawet sami zawodnicy The Reds wskazywali, że klub potrzebuje wzmocnień, a włodarze nie zamierzają oszczędzać na wzmocnieniach. Dotyczy to zwłaszcza środka pola, gdzie wobec licznych kontuzji sytuacja jest najtrudniejsza. 

Według portalu 90min, do Liverpoolu może trafić kolejny zawodnik PSV Eindhoven. Zimą The Reds sprowadzili z Holandii Cody’ego Gakpo, który po trudnym początku zaczął regularnie strzelać gole. Tym razem mowa o Ibrahimie Sangare. Iworyjczyk wzbudza ogromne zainteresowanie na rynku, a działacze PSV wyrazili zgodę na jego odejście latem.

25-latek rozgrywa bardzo dobry sezon, dlatego też PSV liczy na niemały zarobek na jego sprzedaży. Jego przedstawiciele są jednak w kontakcie z wieloma topowymi klubami z Premier League, w tym Chelsea, Tottenhamem i Arsenalem. Wysokość oferty i kontraktu dla zawodnika może zatem stanowić kluczowy aspekt dla powodzenia operacji. Zdaniem mediów klauzula odstępnego zawodnika wynosi 37 milionów euro.

Liverpool postara się ubiec konkurencję i zapewnić sobie transfer 25-latka. Klub zrezygnował już z Arthura, który po zakończeniu sezonu wróci do Juventusu. Fabrizio Romano informował natomiast, że klub opuści także Alex Oxlade-Chamberlain.

Także u nas: Pomocnik Bayernu opcją rezerwową dla Liverpoolu

Komentarze